Menu

Zespół Dead Can Dance zagra w łódzkiej Atlas Arenie już 5 maja 2022r.

Zespół Dead Can Dance zagra w łódzkiej Atlas Arenie już 5 maja 2022r.
Zespół Dead Can Dance wraca na scenę i wyrusza w nową, europejską trasę koncertową „Europa – 2022”. Brendan Perry, Lisa Gerrard wraz zespołem wybitnych muzyków powracają do Polski po trzech latach oraz dwóch wyprzedanych koncertach promujących ich ostatni album Dionysus ([PIAS]). Koncert odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie 5 maja 2022r.

Twórczość duetu przepełniona jest inspiracjami nieznającymi granic geograficznych ani czasowych. W ich kompozycjach swobodnie mieszają się ze sobą elementy europejskiej muzyki średniowiecznej, celtyckiego folku, awangardowego popu czy darkwave. Ta starannie dobrana mieszanka tworzy jedyne w swoim rodzaju brzmienie, które wśród polskiej publiczności osiągnęło kultowy status.


Podczas koncertu w Łodzi będziemy mogli usłyszeć przekrój kilkudziesięcioletniej twórczości zespołu. Nie zabraknie najbardziej znanych i lubianych kompozycji z takich albumów jak The Serpent’s Egg, Aion i Into The Labyrinth oraz wielu innych.


Sprzedaż biletów rozpoczyna się 17 września o godzinie 10:00 na eBilet i Ticket Master. Bilety można również zakupić za pośrednictwem oficjalnej strony zespołu: https://dcd.ffm.to/live.opr


źródło: Charm Music Polska

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.