Menu

Koncert: Dudley Taft fot. J.Szlachta

16 marca w MGDK w Głogowie Małopolskim zagrał amerykański gitrzysta, bluesman, Dudley Taft. Licznie zgromadzona publiczność entuzjastycznie przyjęła artystę i zgotowała mu owację na stojąco. Oto kilka fotek z tego wydarzenia autorstwa Jerzego Szlachty.
Czytaj dalej...

Koncert: Władysław Komendarek & Mindheal fot. Victor Czura

9 marca w MGDK w Głogowie Małopolskim odbył się koncert muzyki elektronicznej. Wystąpili Wojciech Stecko jako projekt Mindheal oraz legenda muzyki Władysław Komendarek. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć wykonanych przez Victora Czurę.
Czytaj dalej...

The Australian Pink Floyd - fotorelacja Jurka Haasa !

W poniedziałek 4 marca w katowickim Spodku wystąpił The Australian Pink Floyd Show. Zespół pojawił się w Polsce w ramach swojej nowej trasy ”The 1st Class Travelling Set”.

The Australian Pink Floyd Show zaprezentował kompozycje z każdego etapu twórczości Pink Floyd, które tak wiele znaczą dla każdego fana zespołu na całym świecie. Najnowocześniejsze efekty świetlne, lasery, olbrzymie, nadmuchiwane postacie i niesamowite brzmienie na żywo, które charakteryzowało koncerty Pink Floyd, wszystko to gwarantuje, że występ The Australian Pink Floyd Show był niesamowitym przeżyciem. 

W koncercie w Spodku uczestniczył Jurek Haas, radiowiec, fan twórczości Pink Floyd, który przysłal nam kilka fotek za które dziękujemy.

Po zakończeniu występu Jurek powiedział " Dla mnie ten koncert to rewelacja. Zagrali dwa bisy i byli chyba zadowoleni. Głosy trochę inne, ale muza daj Boże zdrowie."
Czytaj dalej...

TSA MNKWL - koncert w Głogowie Małopolskim fot. Ilona Matuszewska

2 marca w Miejsko Gminnym Domu Kultury w Głogowie Małopolskim odbył się koncert legendy rocka TSA MNKWL. Formacja promowała najnowszy album zatytułowany "Niepokonany". Zapraszam do obejrzenia relacji foto autorstwa Ilony Matuszewskiej.

Ilona Matuszewska Photography – rock’n’rollowa dusza, fotograf z pasji, miłośniczka rockowych i metalowych brzmień, która uważa, że „rudy” to styl życia. "Fotografuję koncerty, ale równie ogromne emocje budzą sesje fotograficzne zespołów, a jest ich na moim koncie już kilka. Przed moim obiektywem stanęli muzycy m.in. z Huntera, TURBO, Big Cyca czy Proletaryatu".
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS