Menu

Pierwsza w historii oficjalna antologia The White Stripes w digitalu!

Third Man Records i Columbia Records prezentują digitalową premierę albumu grupy The White Stripes „Greatest Hits”. Pierwsza w historii oficjalna antologia nagrań kultowego rockowego duetu, który tworzą Jack i Meg White już od 4 grudnia dostępna będzie na platformach cyfrowych. Kolekcja zawierać będzie 26 utworów – od błyskotliwych lat dziewięćdziesiątych, poprzez undergroundowe hymny z początku XXI. Wybór piosenek jest tak szeroki, jak tylko można to sobie wyobrazić!

W dobie powszechnej cyfryzacji, w której pomysł płyty „Greatest Hits” może wydawać się nieistotny z całego serca wierzymy, że wielkie zespoły zasługują na takie albumy. I dlatego dla tak dobrego zespołu z rzeszą fanów kompilacja największych hitów jest nie tylko właściwa, ale wręcz niezbędna.
Dwadzieścia lat temu, Meg i Jack weszli na poddasze ich rodzinnego domu w Detroit i nagrali prosty cover „Moonage Daydream” Davida Bowiego. W lokalnej wytwórni muzyki indie nagrywają i publikują dwa 7 calowe single a wytwórnia proponuje im nagranie albumu. Zaczynają koncertować. Pojawia się kolejny album, więcej koncertów i następny album. Ludzie NAPRAWDĘ zaczynają ich dostrzegać. Szalone trasy koncertowe, kolejne albumy, pochwały, spełnienie najdzikszych marzeń. Ta sama ciężka praca i poświęcenie, które wykazywali The White Stripes od początku swojego istnienia, zostało przelane na album „Greatest Hits”.
Już 12 lutego przyszłego roku album „Greatest Hits” dostępny będzie na płycie CD oraz na dwupłytowym, czarnym 150 gramowym wydawnictwie winylowym.
W grudniu wszystkie przełomowe oficjalne teledyski The White Stripes zostaną zaktualizowane i opublikowane w jakości HD w ramach premiery „Greatest Hits”.

Premiera 4 grudnia. Edycja płyty CD i winyla 12 lutego 2021

źródło: Sony Music Poland
Czytaj dalej...

The Australian Pink Floyd Show - nowa data polskiego koncertu!

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na świecie trasa koncertowa THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW "All That You Feel 2021 World Tour" zostaje przeniesiona na 2022 rok, a co za tym idzie również i data polskiego koncertu grupy zostaje przełożona na 2022 rok. Polski koncert Aussie Floydów odbędzie się 14 marca 2022 roku we wrocławskiej Hali Stulecia.

Wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w lutym przyszłego roku, zachowują swoją ważność na wrocławski występ zespołu w 2022 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na występ The Australian Pink Floyd Show.

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.
THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW

ALL THAT YOU FEEL

2022 WORLD TOUR

The biggest and most spectacular Pink Floyd tribute of all time!

14.03.2022 – Wrocław, Hala Stulecia

Rozpoczęcie koncertu: godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 18.30

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

I kategoria - 185/ 205 PLN
II kategoria – 170/ 190 PLN
III kategoria – 150/ 170 PLN
IV kategoria – 130/ 150 PLN

źródło: Metal Mind Productions
Czytaj dalej...

Harissa ujawnia tytuł nowej płyty

Zgodnie z zapowiedzią ujawniamy tytuł nadchodzącego krążka zespołu Harissa. Drugi album tarnowskich rockmanów po debiutanckiej płycie „AntyRaj”, która ukazała się w roku 2019 i otrzymała znakomite recenzję, promował singiel zatytułowany „S......l". Zespół zrealizował do tego utworu niezwykle sugestywny klip, który prezentowany jest medialnie od grudnia 2019 roku. Teraz przyszedł czas na ujawnienie tytułu przygotowywanej płyty: tytuł brzmieć będzie "Twarz". Kto, choć przynajmniej raz posłuchał singla Harissy powinien łatwo odkryć powód, dla którego zespół zdecydował się na taki właśnie tytuł. Czego jednak możemy spodziewać się po całym nadchodzącym krążku to zespół ujawniać będzie w kolejnych zapowiedziach i muzycznym prezentacjach. Można na pewno oczekiwać sporej dawki solidnego rocka, w którym Harissa pokaże fanom swoją „Twarz”.

źróło: M-ART Artistic Agency
Czytaj dalej...

,,Cinnamon Girl'' pierwszy singiel zapowiadający drugi album zespołu The Entrepreneurs

,,Cinnamon Girl’’ to pierwszy oficjalny singiel z drugiego albumu The Entrepreneurs ,,Wrestler’’, który ukaże się nakładem Crunchy Frog 26 lutego przyszłego roku. ,,Cinnamon Girl’’ to jeden z najbardziej osobistych utworów The Entrepreneurs - to nasze podejście do tak zwanej ′′codziennej poezji ′′ z krótkimi winietami tekstowymi opisującymi doświadczenie rodzicielstwa osadzone w zniekształconym gitarowym riffie.

The Entrepreneurs rozpoczęło swoją działalność jako duet, kiedy Anders Hvass (basista) i Mathias Bertelsen (wokalista/ gitarzysta) spotkali się będąc jeszcze nastolatkami. Obaj dorastali w Thy wiejskim regionie Danii, znanym z kreatywnego środowiska i postępowej kultury młodzieżowej. Pragnienie nowych wrażeń było tak wielkie, że przenieśli się do Kopenhagi, gdzie do zespołu dołączył Jonas Wettersle (perkusista).

Po intensywnych trasach koncertowych z debiutancką EP-ką trio zyskało reputację jednego z zaciekłych zespołów występujących na żywo w Danii. Wprowadzając na europejskie sceny bogate estetyczne i eksperymentalne, niektóre z najważniejszych podgatunków rocka, takich jak punk, grunge i post-rock.

źródło: Pretty Music Poland
Czytaj dalej...

"CYR" - nowy album The Smashing Pumpkins

The Smashing Pumpkins  wydali 27 listopada jedenasty album studyjny zatułowany „CYR”. Dwupłytowe wydawnictwo z 20 utworami, wyprodukowane zostało przez lidera  Billy'ego Corgana  w Chicago. Do nagrania dołączyli także jego współzałożyciele Jimmy Chamberlin, James Iha  i gitarzysta Jeff Schroeder. Muzyki z tej płyty będziecie mogli posłuchać w najbliższej audycji Rock Radio.
Czytaj dalej...

PUSCIFER prezentuje nowy klip!

Formacja Puscifer, której wokalistą jest Maynard James Keenan (Tool), zaprezentowała nowy klip. Video powstało do utworu „Fake Afront” pochodzącego z najnowszego krążka zespołu zatytułowanego „Existential Reckoning” i wygląda tak: https://youtu.be/zljrlArPu2E 

„Existential Reckoning” to czwarty album Puscifer. Zespół poza wokalistą Tool tworzą wokalistka i klawiszowiec Carina Round oraz multiinstrumentalista Mat Mitchell. W sesji nagraniowej nowej płyty wzięli udział również Greg Edwards (Failure) oraz perkusiści Gunnar Olsen i Sarah Jones. Krążek został nagrany w Puscifer Studios w Kalifornii, nagraniami i miksem zajął się sam Mitchell.

Płyta, która zbiera znakomite recenzje, jest dostępna na platformach streamingowych od 30. października, natomiast wersje fizyczne CD oraz LP z powodu komplikacji związanych z COVID-19 bedą dostępne od 11. grudnia.

Tracklista:

1. Bread And Circus
2. Apocalyptical
3. The Underwhelming
4. Grey Area
5. Theorem
6. Upgrade
7. Bullet Train To Iowa
8. Personal Prometheus
9. A Singularity
10. Postulous
11. Fake Affront
12. Bedlamite

źródło: http://openeyepr.pl
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS