Menu

AC/DC z klipem do „Shot In The Dark”!

AC/DC z klipem do „Shot In The Dark”!
fot. press
AC/DC prezentują teledysk do singla „Shot In The Dark”, który został wyreżyserowany przez Davida Malleta. Przed premierą wideo na YouTube, fani mogli zobaczyć rozmowę z twórcą klipu i zespołem o najlepszych historiach związanych z nagrywaniem ich klipów. Australijczycy wracają po 6 latach z 17. w karierze albumem. Premiera płyty „Power Up” odbędzie się 13 listopada.

Singiel „Shot In The Dark” współtworzyli Angus Young, Brian Johnson, Cliff Williams, Phil Rudd oraz Stevie Young. Z zespołem przy najnowszej płycie współpracował znany wszystkim fanom producent - Brendan O’Brien. Ten sam, którego możemy kojarzyć z „Black Ice” z 2008 roku i „Rock Or Bust” z 2014 roku. Najnowsze wydawnictwo składa się z 12 utworów i możemy mieć pewność, że usłyszymy na nim charakterystyczne brzmienie legendarnego zespołu. W ramach prac nad nowym albumem zespół ponownie połączył siły z producentem Brendanem O’Brienem, który jest odpowiedzialny za takie projekty jak: „Black Ice” z 2008 roku, czy „Rock Or Bust” wydanym w 2014 roku. Na najnowszej płycie AC/DC składającej się z 12 utworów będziemy mogli usłyszeć charakterystyczne brzmienie legendarnego zespołu za które pokochali go fani.
Album „Power Up” zostanie wydany w wielu wersjach, co z pewnością zadowoli muzycznych kolekcjonerów. Ciekawostką jest limitowana edycja Deluxe, która zawiera specjalny neonowy napis i wbudowany głośnik, z którego będzie można usłyszeć piosenkę „Shot In The Dark”. Wewnątrz znajdziemy m. in. książeczkę z unikatowymi zdjęciami.
Lista utworów: 1. Realize 2. Rejection 3. Shot In The Dark 4. Through The Mists Of Time 5. Kick You When You’re Down 6. Witch’s Spell 7. Demon Fire 8. Wild Reputation 9. No Man’s Land 10. Systems Down 11. Money Shot 12. Code Red

AC/DC to jeden z najbardziej popularnych zespołów w historii rocka. Grupa sprzedała ponad 200 milionów albumów na świecie! AC/DC zostali przyjęci do Rock and Roll Hall of Fame w 2003 roku, a w 2010 zgarnęli nagrodę Grammy w kategorii Best Hard Rock Performance za utwór „War Machine”.

źródło: Sony Music Poland

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.