Menu

Metallica - pierwszy singiel „Hardwired” z nadchodzącej płyty!

Metallica - pierwszy singiel „Hardwired” z nadchodzącej płyty!
Premiera nowego albumu ‘Hardwired…To Self-Destruct’ 18 listopada! Metallica wyda swój jedenasty studyjny album „Hardwired… To Self-Destruct” 18 listopada. Płyta ukaże się na CD, winylu, cyfrowo, w wersji Deluxe oraz Deluxe Deluxe (box). Producentem albumu jest Greg Fidelman, który współpracował z zespołem przy albumie „Death Magnetic”.

„Czy naprawdę minęło już 8 lat? W ogóle tego nie poczułem.”- opowiada Lars Ulrich. „ Oczywiście, że jesteśmy niesamowicie podekscytowani, gdy możemy podzielić się nowym materiałem z naszymi przyjaciółmi na całym świecie. Przez ostatnie 18 miesięcy ciężko pracowaliśmy z Gregiem w studiu, ponownie wprawiliśmy w ruch nasze kreatywne silniki. Wypuszczanie nowej muzyki, ponowne zobaczenie waszych twarzy i wszystko co za tym idzie to powody, dla których tak bardzo kochamy to robić, więc lepiej zapnijcie pasy bo NADCHODZIMY!”

„Hardwired” to pierwszy opublikowany utwór z nadchodzącego albumu. Miał premierę podczas audycji w amerykańskim radiu 93X, gdzie Lars opowiadał o występie zespołu na U.S. Bank Stadium. Wtedy właśnie zaskoczył wszystkich, łącznie z prowadzącym, prezentując zupełnie nowy utwór. „Hardwired” jest dostępne do ściągnięcia dla wszystkich, którzy zamówią album w przedsprzedaży. Zespół zaprezentował również teledysk do utworu.

Link do przedsprzedaży cyfrowej albumu: https://itunes.apple.com/pl/album/hardwired...to-self-destruct/id1145400124?l=pl

Universal Music Polska

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.