Menu

Polski zespół ATROPINE wyda nowy album, premiera singla

Polski zespół ATROPINE wyda nowy album, premiera singla
fot. press
Formacja Atropine powstała w październiku 2009 roku w Rzeszowie – w sercu województwa podkarpackiego. Od czasu jego powstania dość często skład zespołu ulegał zmianom, a w 2015 roku zaczął aktywnie koncertować. W lutym 2019 kapela wydała swój pierwszy pełnometrażowy album zatytułowany „Death is Coming...". W 2020 roku do zespołu dołączył Jakub „Skiborg" Skibiński i podczas pandemii koronawirusa zespół rozpoczął pracę nad muzyką na nowy album studyjny.

Komentarz zespołu odnośnie nowej płyty: "Jeśli chodzi o utwory z drugiego studyjnego albumu zatytułowanego „Sanity Desecration" to kompozycje stały się wyrazem wstrętu spowodowanego pogarszającą się kondycją psychiczną ludzkości. Społeczeństwo stało się coraz łatwiejsze do manipulacji, co wykorzystują jednostki posiadające władzę i pieniądze. Osoby takie częściej wykazują oznaki dehumanizacji i skłonności psychopatycznych. Zdrowy rozsądek, trzeźwość i racjonalne myślenie stają się obecnie domeną nielicznych. Wojna totalna jest blisko."

Muzykę zarejestrował, zmiksował i poddał masteringowi Paweł Leniart w Dźwiękonarium Studio (Diaboł Boruta, Pandrador). Za okładkę płyty odpowiada wokalista zespołu - Jakub "Skiborg" Skibiński.

Data premiery nowej płyty formacji Atropne zaplanowano na 29 września 2023 roku. Pre-order jest dostępny w sklepie wytwórni Via Nocturna Records.


Tracklista:

01. Fallen
02. Dead World
03. Psyhopath
04. Executioner
05. Battlefront
06. Meat Dealer
07. Wasted Soul
08. Enter My Nightmare
09. Braindead (Remastered)


źródło: Solid Rock PR

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.