Menu

Iggy Pop wraca do punkowych korzeni. Nowy album "Every Loser" w styczniu 2023

Iggy Pop wraca do punkowych korzeni. Nowy album "Every Loser" w styczniu 2023
Iggy Pop wraca do punkowych korzeni. Nowy album "Every Loser" w styczniu 2023.

- Wrócił do bezpośredniego, buzującego, twardego rocka. Dumny, pyskaty i z przekonaniem poirytowany, Pop rzuca się we wszystkich kierunkach, w pełni świadomy swojej pozycji
THE NEW YORK TIMES.

- Iggy Pop doprowadza się do "szału" i rozpala na nowo swój proto-punkowy ogień... Oznacza to powrót do korzeni ojca chrzestnego punka
ROLLING STONE.

- ...ostre, bezczelne trzy minuty skrzeczącego rock and rolla... Zawsze dobrze usłyszeć Popa w szczytowej formie
FLOOD.


Pre-save / Pre-order albumu "Every Loser"
"Every Loser" to 19. solowy album Iggy'ego i jego pierwszy wydany w ramach niedawno ogłoszonej współpracy pomiędzy Atlantic Records i Gold Tooth Records - nowej wytwórni założonej przez nagrodzonego Grammy, multiplatynowego producenta wykonawczego płyty, Andrew Watta.

- Jestem facetem bez koszuli, który daje czadu. Andrew i Gold Tooth rozumieją to, więc raz nagraliśmy coś w starym stylu. To kolesie, których znam od dziecka, a ta muzyka da Wam popalić. Miłego dnia - przyznał Iggy Pop.

Jak zwiastuje "Frenzy", na płycie "Every Loser" Pop powraca do pierwotnych korzeni, zachowując jednocześnie nowoczesny styl tekstów i paletę dźwięków. "Every Loser" to wzorcowy rockandollowy album - mistrzostwo w sztuce atakowania z niezrównaną intensywnością i niesłabnącym dowcipem.

Na "Every Loser" nie zabrakło gości, począwszy od imponującego składu "Frenzy", w którym pojawili się producent Watt (gitara, chórki), Duff McKagan (bas) i Chad Smith (perkusja), po muzyków takich kapel, jak Blink 182, Foo Fighters, Guns N’ Roses, Jane’s Addiction czy Pearl Jam, którzy udzielają się na płycie. W efekcie powstało 11 utworów stanowiących przeciwwagę dla poprzedniego, ponurego, kontemplacyjnego albumu "Free" z 2019 roku. Na nowej płycie Iggy znów jest nieustraszony i ponownie szarżuje.


Posłuchaj "Frenzy"
Lista utworów "Every Loser":
1. Frenzy
2. Strung Out Johnny
3. New Atlantis
4. Modern Day Rip Off
5. Morning Show
6. The News For Andy
7. Neo Punk
8. All The Way Down
9. Comments
10. My Animus Interlude
11. The Regency

źródło: Warner Music Poland

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.