Menu

„Taki jak ty” –zapowiedź nowego materiału Rumore!

„Taki jak ty” –zapowiedź nowego materiału Rumore!
fot. press
Znane z kilku znaczących radiowych anten i scen koncertowych, trio Rumore prezentuje całkiem nowy materiał, który składać się będzie na ich drugi album. Pierwszą jego odsłoną jest singiel „Tako jak ty”, do którego powstał świetny teledysk.

Debiutancka płyta zespołu „CZAS/O/PRZESTRZEŃ” doznała wielu pozytywnych opinii od przedstawicieli mediów muzycznychi fanów. Dlatego tym bardziej o nowej muzyce Rumore, można powiedzieć jak o wyczekiwanej. Tę ciekawośćw jakiś stopniu zaspokaja premierowy utwór pt. „Taki jak Ty”. Piosenka porusza ważny temat. Tekst nowego kawałka, można rozumieć na kilka sposobów. Albo, można odnosić go do relacji pomiędzy dwoma osobami, albo też do siebie i "swojego alter ego". Przede wszystkim, tekst mówi o toksycznym postępowaniu zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku –opowiadają o jego znaczeniu członkowie zespołu.

Do utworu powstał również klip. Tu znów oddajemy głos chłopakom z Rumore: Koncept na teledysk wyszedł bezpośrednio z tekstu. Klip opowiada historię osoby z borderline. Chcieliśmy w nim uwypuklić pewne problemy, z którymi takie osoby mierzą się na co dzień. W klipie mieszają się dwa światy.Energia i klimat zarówno utworu jak i wideo z pewnością usatysfakcjonują tych, którzy lubią taką muzykę... No właśnie, jaką? Rumore to po prostu RUMOR... Gramy po swojemu i nie oglądamy się, na opinię innych. Generalnie jesteśmy trochę samozwańczym gatunkiem (indie grunge rock), ze względu na to, że tworzymy bardzo różnie. Przede wszystkim w Rumore gramy energicznie, i głośno. Najlepiej oddają to koncerty –wyjaśniają.

Dlatego mocno polecamy sprawdzić tych jakże uzdolnionych, ale też sympatycznych muzyków prosto z Cieszyna! „Taki jak ty” jest również dostępny na wszystkich platformach streamingowych.https://www.facebook.com/rumoreofficialhttps://www.instagram.com/rumore_official
https://www.youtube.com/c/Rumoreofficial

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.