Menu

JOHNOSSI nowy singiel, płyta i koncert w Polsce!

JOHNOSSI nowy singiel, płyta i koncert w Polsce!
fot. press
Szwedzi z formacji Johnossi zapowiadają nowy, ekscytujący album. Płyta „Mad Gone Wild” promowana jest singlem „Koala Before the Storm”, do którego powstał także klip: https://youtu.be/8sH8xsLSuho

Płyta „Mad Gone Wild”, która ukaże się 11 lutego 2022 roku, to niezwykła, muzyczna psychodrama i intymny portret człowieka spadającego w otchłań szaleństwa.

Rockmani tak opowiadają o nowym singlu: „Czy naprawdę potrzebujemy przeżyć traumę, aby obudzić się ze snu, który wydaje nam się prawdziwym życiem? Czy zanim przyszła burza rozwiewając otaczającą nas mgłę, przeżyliśmy choć jeden dzień naprawdę?”

„Mad Gone Wild” to siódmy album Johnossi. Przygotowując go, śpiewający gitarzysta John Engelbert i perkusista Ossi Bonde musieli wejrzeć w najgłębsze i najbardziej mroczne zakamarki swoich dusz, jednocześnie wychodząc daleko poza granice własnych wyobraźni. „Chcieliśmy odkryć, jakie niebezpieczeństwa czyhają na tych, którzy zbyt głęboko wsiąkają we własny, wewnętrzny świat. I zadać pytanie: Czy istnieje wyraźna granica, między normalnością a szaleństwem? Gdzie ona leży? I czy tak naprawdę wszyscy nie jesteśmy w ten czy inny sposób szaleni?”.

Album zostały wyprodukowane przez Pelle Gunnerfeldta (The Hives, Viagra Boys, Refused).

Johnossi będzie promować nowy krążek na koncertach, również w Polsce. Zespół zagra 23. lutego 2022 roku w warszawskiej Proximie.


źródło: http://openeyepr.pl

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.