Menu

ADRIAN SMITH I RICHIE KOTZEN zapowiadają płytę i prezentują nowy teledysk!

ADRIAN SMITH I RICHIE KOTZEN zapowiadają płytę i prezentują nowy teledysk!
Adrian Smith i Richie Kotzen, dwóch gitarzystów i wokalistów których nawet nie trzeba przedstawiać, postanowili połączyć siły i stworzyć nowy projekt. Efektem współpracy będzie album zatytułowany po prostu „Smith / Kotzen”, który znajdzie się na półkach sklepowych 26. marca.
Pierwszym singlem zapowiadającym krążek jest utwór „Taking My Chances”, który został nagrany na początku 2020 roku na Turks & Caicos. Kawałek przywodzi na myśl klasyczne, rockowe zespoły z lat 70 - tych; jednocześnie jest chwytliwy i oczywiście pełen gitarowej wirtuozerii. Muzycy zaprezentowali właśnie teledysk do tego kawałka: https://youtu.be/OOyeowWVwN8

Adrian Smith, grający na codzień w Iron Maiden, tak komentuje współpracę: „Myślę, że Richie i ja bardzo dobrze się uzupełniamy. On jest prawdziwym wirtuozem, ale ma też świetne wyczucie melodii - wszystko wychodzi mu bardzo naturalnie”.
Richie Kotzen dodaje: „Znaleźliśmy wspólny język grając klasycznego rocka i blues rocka - obaj mamy tą samą mentalność. Komponowaliśmy i graliśmy razem przez ostatni rok i jestem zachwycony efektami”.

Album „Smith / Kotzen” będzie dostępny jako CD, LP i w wersji elektronicznej.

Tracklista:

Taking My Chances
Running
Scars
Some People
Glory Road
Solar Fire
You Don’t Know Me
I Wanna Stay
‘Til Tomorrow

źródło: Mystic Productin

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.