Menu

WHISPERING SONS POWRACA Z NOWYM SINGLEM

WHISPERING SONS POWRACA Z NOWYM SINGLEM
fot. Daniil Lavrovski

fot. Daniil Lavrovski
Zespół Whispering Sons spędził zeszłe lato w Ardenach, by pracować nad nowym materiałem. Grupa wzięła na warsztat najmocniejsze elementy swojej starej twórczości i udoskonaliła je, skupiając się na swojej największej sile - czystej, bezpretensjonalnej intensywności. Rezultatem tej pracy jest nowy singiel „Surface”, do którego powstał teledysk.


Whispering Sons - Surface (Official Video)
„ W klipie wykorzystano temat izolacji w cyklicznym świecie poprzez połączenie obrazów śpiewającej kobiety w jasnym, białym świetle z migającymi krajobrazami zniszczenia, zaginionego miasta, kamiennych formacji i surowych, strukturalnych pejzaży. Jest to wynik instynktownego poszukiwania przez fotografa Sybrena Vanoverberghe’a i filmowca Jonasa Hollevoeta obrazów, w których na próżno szukać człowieczeństwa” - tak o klipie mówi zespół.

Singiel jest zwiastunem nadchodzącego drugiego krążka formacji, który ukaże się jeszcze w tym roku. Więcej szczegółów wkrótce.

W 2016 roku grupa wygrała Humo's Rock Rally, jeden z najbardziej prestiżowych krajowych konkursów w Belgii. Od tego czasu Whispering Sons intensywnie koncertuje po Belgii i Europie, budując swoją reputację.

Zespół Whispering Sons tworzą: Fenne Kuppens (wokal), Kobe Lijnen (gitara), Sander Hermans (syntezator), Tuur Vandeborne (gitara basowa) oraz Sander Pelsmaekers (perkusja)

źródło: PIAS

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.