Menu

Shakin' Dudi zatrzęsie „Spodkiem”!

Shakin' Dudi zatrzęsie „Spodkiem”!
fot. L. Rak
„Rawa Blues” bez jej twórcy i artystycznego dyrektora? Niemożliwe... Trzydzieści lat po ogromnym sukcesie „Złotej płyty”, Irek Dudek po raz kolejny powróci do swojego artystycznego pseudonimu, ale w odświeżonej formule. Shakin' Dudi będzie jedną z gwiazd 36. Rawa Blues Festival!

Przeboje z naszego repertuaru będą punktem wyjścia do jazzowo bluesowych improwizacji zapowiada Irek Dudek. Podróżom w jazzowe rejony sprzyjać będzie obecność na scenie „Spodka” dwóch znakomitych muzyków związanych z tym gatunkiem: gitarzysty Grzegorza Kapołki oraz perkusisty Arka Skolika. Oprócz dobrze znanych hitów, nie zabraknie też najnowszego singla Shakin' Dudi, czyli utworu „Wisimito” oraz …. paru niespodzianek.

Koncerty Shakin'Dudi to zawsze wulkan pozytywnej energii. Tak samo będzie również 1 października w katowickim „Spodku”. Będzie się działo!

36. Rawa Blues Festival potrwa dwa dni. 30 września w katowickim NOSPR zagrają: Corey Harris oraz Keb'Mo', który zaprezentuje się w specjalnie przygotowanym na ten festiwal symfonicznym repertuarze. Dotychczas ogłoszone przez organizatorów gwiazdy drugiego dnia imprezy to: Albert Lee, J.J. Grey & Mofro, Toronzo Cannon oraz legenda polskiego bluesa – Dżem, który wystąpi na scenie Rawy po ponad dwudziestu latach przerwy.

Bilety na 36 Rawa Blues Festival dostępne są w sieci Ticketpro. Najświeższe info o festiwalu znajdziecie na: www.rawablues.com oraz oficjalnym fejsbukowym fanpage'u.

36. Rawa Blues Festival

30/09/2016 NOSPR

KEB’ MO’ + NOSPR
COREY HARRIS SOLO

1/10/2016 SPODEK

TORONZO CANNON
ALBERT LEE
JJ GREY & MOFRO
DŻEM
SHAKIN’ DUDI
?

Krzysztof Głuch Oscillate
Joe Colombo feat. Kasia Skoczek
Hot Tamales
Cheap Tobacco
Janusz Hryniewicz
F*ck The People
Laureat Małej Sceny

Mała Scena:
Pokój Numer 3
Levi
BlackJob
BLACK BEE
Blues Drawers
Elephant's Escape
Forsal
Jurajski Oddział Bluesowy

dodatkowo:
29/09 i 30/09

WORKSHOP Z ALBERTEM LEE

…Kolejni wykonawcy już niebawem!

Biuro Prasowe Festiwalu

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.