Menu

Niespodzianka od The Wolfgang Press

Niespodzianka od The Wolfgang Press
To wielka radość dla wszystkich zaangażowanych w to, że ten niedoskonały krąg jest teraz kompletny, a niedokończony hałas, który stworzyliśmy tak dawno temu, może być teraz pochłonięty przez tych niewielu pamiętających, którym zależy by usiąść i posłuchać.

Record Store Day 2020 przyniósł niespodziankę dla fanów The Wolfgang Press w postaci Unremembered, Remembered, sześcioutworowego mini-albumu z wcześniej nieznanym materiałem The Wolfgang Press; nagranym między 1996 a 1997 rokiem, kiedy zespół stał się duetem, tworzonym przez Andrew Graya i Micka Allena.

Skomponowane i nagrane we wschodnim Londynie na tle niepewności ekonomicznej, zamieszek w Brixton, procesu Rosemary West, masakry w Dunblane, bombardowania doków IRA i rozłamu Take That, wszystko to okazało się dobrym punktem wyjścia do splądrowania przez zespół. Jednak wkrótce po nagraniu tych dem, wszystko zostało odłożone na półkę, a następnie zapomniane.

Niedawno ponownie odkryli te taśmy i zmasterowali na nowo w Abbey Road, aby stworzyć Unremembered, Remembered. Pierwotnie wydany na winylu 18 kwietnia na Record Store Day, teraz trafia na CD.

You Say You Love Me (Demo)
God, Let It Shine On (Demo)
My Mother Told Me (Demo)
Black Hole Star (Demo)
Liar (Demo)
Miss H.I.V. (Demo)

źródło: sonicrecords.pl

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.