Menu

Nick Mason’s Saucerful Of Secrets Live At The Roundhouse KONCERTOWY ALBUM PERKUSISTY PINK FLOYD

Nick Mason’s Saucerful Of Secrets  Live At The Roundhouse  KONCERTOWY ALBUM PERKUSISTY PINK FLOYD
„Saucerful Of Secrets Live At The Roundhouse” Nicka Masona to koncertowe nagrania zarejestrowane podczas występu grupy w tym legendarnym londyńskim klubie w maju 2019 roku.

Trasa koncertowa „Live At The Roundhouse” oddała prawdziwą esencję zespołu prezentującego utwory, które Pink Floyd rzadko grał na koncertach. Niektóre z nich nigdy nie były grane przez macierzysty zespół Masona.

Zapowiadane na 17 kwietnia 2020 roku wydawnictwo dostępne będzie w formacie 2CD/DVD, Blu-ray oraz na dwupłytowym albumie winylowym.

We współpracy z Trafalgar Releasing i Sony Music Entertainment „Saucerful Of Secrets Live At The Roundhouse” Nicka Masona pojawi się na ekranach kin w wybranych miastach na świecie. Wydarzenie to będzie miało miejsce jednorazowo 10 marca 2020 roku. Podczas projekcji zaprezentowany będzie również wywiad z Nickiem Masonem i zespołem, podczas którego odpowiedzą oni na pytania zadane przez fanów.

Obejrzyj zwiastun na https://smarturl.it/NMSOS_Trailer

Nick Mason, Gary Kemp, Guy Pratt, Lee Harris i Dom Beken, znani, jako Saucerful Of Secrets Nicka Masona, wpadli na pomysł zagrania piosenek z wczesnego okresu działalności Pink Floyd - piosenek sprzed „Dark Side Of The Moon” - które przez dziesięciolecia nie były grane na żywo.

W niedzielę 20 maja 2018 roku perkusista Pink Floyd z zespołem zagrali po raz pierwszy od 1967 roku w londyńskim klubie Dingwalls. Koncert ten spotkał się z ogromnym zainteresowaniem na całym świecie.

Trasa koncertowa po Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej i Europie wyprzedała się błyskawicznie. Dodatkowe koncerty w Wielkiej Brytaniii, w tym dwa w Roundhouse - miejscu, w którym Pink Floyd debiutował 15 października 1966 roku również zostały wyprzedane.

Album „Nick Mason’s Saucerful Of Secret Live At The Roundhouse” oddaje emocje, które nie zmniejszyły się od czasu pierwszego występu w klubie Dingwalls. Materiał nagrany prawie rok temu prezentuje zespół grający z radością i pasją, z mocą i powściągliwością.

Kina, w których wyświetlany będzie koncert znajdziesz na www.NickMasonFilm.com

Bilety na koncerty w Wielkiej Brytanii i Europie kupisz przez stronę www.thesaucerfulofsecrets.com

Tracklista:

1. Interstellar Overdrive

2. Astronomy Domine

3. Lucifer Sam

4. Fearless

5. Obscured by Clouds

6. When You’re In

7. Remember A Day

8. Arnold Layne

9. Vegetable Man

10. If

11. Atom Heart Mother

12. If (Reprise)

13. The Nile Song

14. Green Is The Colour

15. Let There Be More Light

16. Childhood’s End

17. Set The Controls For The Heart Of The Sun

18. See Emily Play

19. Bike

20. One Of These Days

21. A Saucerful Of Secrets

22. Point Me At The Sky

źródło: Sony Music Poland

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.