Menu

Michele Morrone prezentuje drugi singiel

Michele Morrone prezentuje drugi singiel
"Watch Me Burn" to drugi singiel Michele Morrone, zapowiadający jego debiutancką płytę "Dark Room".  Jest to kolejny utwór Michele, którzy fani mogą usłyszeć w ścieżce dźwiękowej filmu "365 dni", w którym Michele gra główną rolę męską https://youtu.be/fit0qqdyvVs

Za produkcję tego utworu jak i całego albumu jest odpowiedzialny Patryk Kumór i Dominik Buczkowski-Wojtaszek. Producenci byli wielokrotnie nominowani do wielu nagród muzycznych oraz stoją za produkcjami największych popularnych hitów.

Teksty na płycie zostały napisane wspólnie przez Michele, Patryka i Dominika. Na albumie nie zabraknie osobistych wyznań samego wokalisty, którego cechuje wysoka wrażliwość na świat.


Michele jest znanym aktorem we Włoszech, ale jego kariera nabrała faktycznego tempa od kiedy przyjechał do Polski i zaczął promować film "365 dni", który już trafił do kin.

Massimo wyznał, że kocha muzykę, lubi i potrafi śpiewać. Poznał Dominika i Patryka i od razu między nimi zaiskrzyło, album powstał w zastraszającym tempie. Michele i producencki duet praktycznie nie wychodzili ze studia. "Traktuję ten album jak moje dziecko" - mówi wokalista.

Płyta trafił już do przedsprzedaży, a na sklepowych półkach pojawi się 14 lutego.


Wielkim wyzwaniem dla Massimo będzie jego pierwszy w życiu koncert, który zagra właśnie w Polsce. Zapraszamy 1 marca do Teatru Palladium w Warszawie https://bit.ly/3ayHLv1


źródło: Wydawnictwo Agora

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.