Menu

A PERFECT CIRCLE prezentują teledysk 2D do utworu „Talk Talk”!

A PERFECT CIRCLE prezentują teledysk 2D do utworu „Talk Talk”!
fot. press
20 kwietnia ukazał się długo oczekiwany, pierwszy od 2004 roku krążek formacji A Perfect Circle zatytułowany „Eat The Elephant”. Do tej pory fani mogli obejrzeć kilka klipów promujących krążek, a teraz zespół postanowił sprezentować fanom kolejny teledysk - tym razem video 2D do utworu „Talk Talk”.

Klp można obejrzeć tutaj: https://youtu.be/e_2GDWjtV-E <https://youtu.be/e_2GDWjtV-E>

Teledysk jest fragmentem filmu, który jest dostępny w boxie - edycji specjalnej płyty „Eat The Elephant”. Reżyseria filmu to dzieło Stevena Sebringa, który twierdzi, że „praca z Maynardem i Billym to spełnienie marzeń każdego artysty”.

„Eat The Elephant” zbiera znakomite recenzje, a zespół 15 grudnia zagra dla polskich fanów w krakowskiej Tauron Arenie.

„Eat The Elephant” to nastrojowy i delikatny portret zespołu, który dorósł i nagrał płytę ukazującą, w jakim miejscu są teraz” - napisał dziennikarz magazynu Rolling Stone o nowej płycie A Perfect Circle. Z kolei Kerrang wieszczy, że to „przyszły klasyk”.

Obecny skład A Perfect Circle tworzą Maynard James Keenan (Tool, Puscifer), Billy Howerdel (Ashes Divide), James Iha (Tinted Windows, Smashing Pumpkins), Jeff Friedl (Puscifer, The Beta Machine) i Matt McJunkins (Eagles of Death Metal, The Beta Machine).

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.