Menu

Rock Radio 20.11.2019 r. g. 19.087

Rock Radio 20.11.2019 r. g. 19.087
fot. press
20 listopada w ramach audycji Rock Radio wystąpi zespół 1ONE - zaproszenia będą do zdobycia w rockowych programach Polskiego Radia Rzeszów. Start koncertu o gdz.19.00

Początek działalności zespołu sięga 2012 roku. Nagraliśmy wtedy pierwszą płytę „Njoyin”. W grudniu 2014 roku zagraliśmy w najsłynniejszym rockowym klubie świata "WHISKY A GO GO" w Hollywood, w kultowym klubie "RAMONA MAINSTAGE" w San Diego, w "ADRENALINA" w Las Vegas.

W grudniu 2015 roku ONE ponownie koncertował w USA m.in. dostał zaproszenie do "WHISKY A GO GO", ale tym razem już nie jako support lecz jako gwiazda wieczoru! W tym klubie karierę rozpoczynał Jimmy Hendrix, The Doors, Guns N' Ross, a ostatnio koncertował Slash.

Na drugiej płycie, „Świat Świętych krów”, gościnnie występuje Paul Gilbert, słynny gitarzysta z formacji Mr.Big. Album został w całości nagrany w Los Angeles. W Polsce ukazał się w kwietniu 2015r. zaś wydanie angielskojęzyczne pojawiło się na półkach sklepów muzycznych w USA 27 października 2015 r.

W Polsce 1ONE koncertował m.in.. podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów POLSATU w Gdyni, w studio Agnieszki Osieckiej – koncert transmitowany na żywo w Programie Trzecim Polskiego Radia, czy też w „Świat się Kręci” telewizyjnej Jedynki, na IMPACT FESTIWAL (Katowicki Spodek), Metal Hammer Festival (Arena Łódź) , grał jako gość specjalny z BLACK LABEL SOCIETY we wrocławskim "ETERZE" i w warszawskiej "STODOLE", a w lipcu 2018 roku 1ONE wystąpił w Tauron Arenie przed legendarnymi DEEP PURPLE.

Jesienią 2019r. ukaże się trzeci album formacji 1ONE. Jego producentemi są Jun Murakawa (Soundgarden, Paul Gilbert, Nine Inch Nails) i Ryszard Sygitowicz. Gościnnie na płycie wystąpią: na gitarze Doug Aldrich ( Whitesnake), na basie Stu Hamm (Joe Satriani, Steve Vai, Frank Gambale), na perkusji Jeff Bowders (Paul Gilbert, Shakira, Joe Satriani).


Obecny skład zespołu:

Sylwia Dziardziel – wokal
Aga Malicka – instrumenty klawiszowe
Artur Olkowicz – bass
Adrian Łukaszewski - perkusja

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.