Menu

LISA HANNIGAN PREZENTUJE NOWY KLIP

LISA HANNIGAN PREZENTUJE NOWY KLIP
Lisa Hannigan dzieli się nowym teledyskiem do utworu „Ora”. To kolejna kompozycja zwiastująca nowy album wokalistki „At Swim”, który nakładem Play It Again Sam ukaże się już 19 sierpnia. Klip można obejrzeć pod tym adresem https://youtu.be/iK0iTE-kwpc.
Lisa Hannigan opowiada o pracy nad utworem: „Aaron [Dessner] przysłał mi najpierw partię pianina. To, w jaki sposób grał, przywołało mi na myśl subtelny rytm wiosłowania. Później przyszła melodia i tekst”.  Z poczucia samotności i niepewności powoli wykluwa się nowa nadzieja. „You’ll be the boat and/ I will be the sea. Won’t you come with me?” - pyta w ostatnich wersach “Ory” Hannigan.
Reżyserią klipu zajął się brat Lisy - Jamie Hannigan. Jesienią wokalistka wyrusza w europejską trasę koncertową, bilety na koncerty w Londynie i Salford już zostały wyprzedane.
Lisa Hannigan zadebiutowała w 2008 r. albumem „Sea Sew”. Krążek pokrył się podwójną platyną oraz otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Mercury Prize. „At Swim”  to trzecia płyta w dorobku muzycznym artystki i następca „Passenger” z 2011 r.

PIAS

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.