Menu

Zespół BlackLight szykuje trzeci album !

Zespół BlackLight szykuje trzeci album !
fot. press
Zespół BlackLight który ma na swoim koncie dwa albumy "Follow The Future" i " River Of Time", po dwóch latach od wydania drugiego, przygotował nowy materiał, który w tym roku zostanie zaprezentowany na trzeciej płycie.

Muzyka ta, to nowe brzmienie zespołu, które mocno skłania się w strone progressive metal. W pierwszym zamyśle, miała ona być pobocznym projektem, ale po drobnych przetasowaniach i zmianach personalnych w zespole projekt został przygotowany, a materiał znajdzie swoje miejsce na nowej płycie BlackLight.

Jakie zmiany?

Na vocal "wszedł" Maciej Majewski, co zupełnie zmieniło wcześniejsze brzmienie vocalu i dodało mocnego pazura, a nowe życie i nowe brzmienie perkusji nadał Stanley.

Na trzeci album planowanych jest 10 utworów. Autorem zarówno tekstów jak i muzyki jest Maciej Majewski, utwory wzbogacone są solówkami gitarowymi autorstwa Roberta Kurzyńskiego. Na obecnych koncertach zespół prezentuje już po części nowy materiał. Od jesieni planowane są koncerty w całości z utworami stworzonymi na trzecią płytę.

Na basie, niezmiennie od poczatku w tej formacji " rządzi" Tomasz.

Zapraszamy w końcówce sierpnia do Leżajska, w październiku do Tarnowa i Przemyśla gdzie na Zamku zagramy już po raz czwarty "Rock Na Zamku", tym razem naszym gosciem będzie Grzegorz Kupczyk.

Planowane są dalsze, liczne koncerty...

Zachęcamy do obserwowania naszej strony Fb, gdzie na bieżąco informujemy o zbliżajacych się koncertach.

https://www.facebook.com/BlackLight.Polska

Skład:
Maciej Majewski- vocal/gitara
Robert Kurzyński- gitara/solo git.
Tomasz Szydło- bas
Staszek Skowroński- drums

źródło: Gosia Lobermajer
Management/Booking

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.