Menu

The Saturday Tea wracają z nowym singlem!

The Saturday Tea wracają z nowym singlem!
fot. Max Zieliński
Nowy singiel Nice To Know You All zapowiada kolejny album psych-rockowego zespołu The Saturday Tea, który ukaże się na rynku w tym roku.

Jak wprowadzić nieco innowacyjności w wyświechtany „rockowy hymn" i nie stracić przy tym zaufania do siebie? Nice To Know You All to nowa propozycja od The Saturday Tea. Komponując piosenkę, zespół sięgną po to, co zdaje się od lat stanowi ich emblemat - czyli tę lekką i nienachalną przebojowość, która po prostu cieszy ucho.

The Saturday Tea to zespół psych-rockowy z Warszawy. Charakterystyczny styl zespołu można było już dostrzec na ich debiutanckiej EP-ce „This Is Over" (2012), która szybko stała się popularna na polskiej scenie alternatywnej. Kolejna płyta - „Shindig" (2014) poszerzyła ich zasięgi a drugi album „Quicksilver Dreams" (2019) ugruntował pozycję jednego z najbardziej interesujących zespołów gitarowych w Polsce. Grupa miała okazję zaprezentować swoją twórczość na scenach zarówno w kraju (OFF Festival, Open'er, Soundrive) jak i za granicą (SXSW w Teksasie).


źrodło: Aleksandra Sołoduch | OFFbeat Music Agency

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.