Menu

Within Temptation – premiera pierwszego utworu koncertowego z “Worlds Collide Tour - Live in Amsterdam”!

Within Temptation – premiera pierwszego utworu koncertowego z “Worlds Collide Tour - Live in Amsterdam”!
Zespół Within Temptation opublikował pierwszy koncertowy utwór z nadchodzącego wydawnictwa „Worlds Collide Tour – Live in Amsterdam”. Fani mogą teraz posłuchać „The Reckoning” z udziałem Amy Lee z Evanescence, piosenka nagrana została podczas występu zespołu w Ziggo Dome 29 listopada 2022 r. podczas trasy „Worlds Collide Tour”.

Wraz z rosnącym oczekiwaniem na trasę koncertową Within Temptation „Bleed Out 2024”, która rozpoczyna się w październiku 2024 r., wydawnictwo to daje fanom przedsmak tego, co ma nadejść. Trasa „Worlds Collide Tour”, po czterokrotnym przełożeniu jej z powodu pandemii, była jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń 2022 roku, a album koncertowy dostępny będzie na winylu, CD, Blu-Ray/DVD oraz w specjalnym 64 -stronicowym artbooku w twardej oprawie. Płyta ukaże się już 21 czerwca tego roku!

Worlds Collide Tour
Niewiele kolaboracji w karierze Within Temptation wzbudziło tak duże oczekiwania jak ich trasa koncertowa z Evanescence, która była czterokrotnie przekładana z powodu Covid-19.
Gdy tylko świat został ponownie otwarty w 2022 roku, trasa Worlds Collide Tour w finalnie doszła do skutku. Trasa trwała ponad cztery tygodnie i obejmowała łącznie 19 występów w 17 miastach w Europie i Wielkiej Brytanii. Na to tournee obydwie formacje sprzedały niesamowitą liczbę ponad 200 000 biletów, przejechały 7703 km, korzystając z 8 tour busów pełniących rolę mobilnych domów dla artystów i ekipy oraz z dwunastu przyczep załadowanych sprzętem. Zespołom towarzyszyła też oddana ekipa, składająca się z ponad 80 doświadczonych osób, których niestrudzone wysiłki sprawiły, że każdy aspekt tego przedsięwzięcia przebiegał bezproblemowo.

Już teraz przeżyj audio-wizualny spektakl, który miał miejsce w Ziggo Dome 29 listopada 2022 r. Zamów swój egzemplarz już na Within Temptation music store .

źródło: press

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.