Menu

Within Temptation z nowym klipem - ZOBACZ VIDEO DO “BLEED OUT’’

Within Temptation z nowym klipem - ZOBACZ VIDEO DO “BLEED OUT’’
fot. press
Zespół Within Temptation udostępnił teledysk do najnowszego singla „Bleed Out”. Klip stworzony przy pomocy sztucznej inteligencji przedstawia animowaną historię kobiety uciskanej i ściganej przez wielką potworną istotę.

Przy tworzeniu tego teledysku zespół współpracował ze swoim wieloletnim przyjacielem i kamerzystą SetVexy oraz projektantem cyfrowym RART. SetVexy uchwycił występ zespołu na żywo, a RART przekształcił ten występ w animowaną fabułę przy wsparciu sztucznej inteligencji. Within Temptation wyjaśnia, że AI pomaga im realizować ich kreatywne pomysły, a dzięki tej nowej technice umożliwia tworzenie animacji i filmów w stylu CGI w jakości, która wcześniej była nieosiągalna.

Tytułowy utwór z nadchodzącego albumu zespołu “Bleed Out”, (premiera krążka: 20 października 2023 roku) porusza trudną sytuację kobiet walczących o swoje prawa w Iranie po morderstwie Mahsy Amini. Sharon wyjaśnia: „Kiedy byłam dzieckiem, mieszkałam w Jemenie. Moi rodzice rezydowali w kilku krajach na Bliskim Wschodzie i często ich odwiedzałam, kiedy tam byli. To inny świat. Dzięki spędzonemu tam czasowi czuję się związana z tą częścią świata. Byłam pod niesamowitym wrażeniem odwagi młodych kobiet, które paliły swoje szale, wiedząc, że zostaną wtrącone do więzienia lub gorzej – to łamie serce”.

Premiera nowej płyty – 20 października.

To pełne pasji i polityczne skupienie znajduje odzwierciedlenie w intensywności i ciężkości muzyki na nowym, ósmym w dorobku albumie zespołu. Wkraczając w nową erę muzycznej eksploracji i lirycznej głębi, Within Temptation przesunęli granice i zademonstrowali swoją artystyczną ewolucję, ogłaszając z pięścią w powietrzu zarówno swoje przekonania moralne, jak i nieustraszone podejście do muzyki.

Przesiąknięty szerokim zakresem dynamiki, która sięga głębi symfonicznej ciężkości, ”Bleed Out” jest zarówno żywiołowo ciężki, jak i politycznie intensywny. Płyta “Bleed Out” zostanie wydana w wielu formatach na całym świecie 20 października za pośrednictwem wytwórni Within Temptation, Force Music Recordings, we wspólnym przedsięwzięciu z Bertus Distribution oraz we wszystkich serwisach streamingowych. Aby uzyskać więcej informacji i zamówić album w przedsprzedaży, odwiedź stronę Within-temptation.com.

Lista utworów:

1: We Go To War
2: Bleed Out
3: Wireless
4: Worth Dying For
5: Ritual
6: Cyanide Love
7: The Purge
8: Don't Pray For Me
9: Shed My Skin (feat. Annisokay)
10: Unbroken
11: Entertain You

źródło: Asia Szyra

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.