Menu

SMASH INTO PIECES Nowy singiel - „FLOW”

SMASH INTO PIECES  Nowy singiel - „FLOW”
fot. press
„W twoim właściwym elemencie. Działając tylko instynktownie. W niekończącym się FLOW!”. Smash Into Pieces od czasu wydania swojego trzeciego albumu, “Rise And Shine” stał się już dobrze rozpoznawalną grupą na międzynarodowej scenie rockowej. Zespół znany jest ze swojego apokaliptycznego wizerunku, rockowego brzmienia oraz z serii teledysków zrealizowanych z kinowym rozmachem, a ich mistyczny lider, APOC jest prawdopodobnie najbardziej przyciągającym wzrok członkiem grupy.

Na początku tego roku grupa wzięła udział w szwedzkich eliminacjach do Eurowizji, wygrała swój podkonkurs i przeszła od razu do finału, gdzie ostatecznie zajęła trzecie miejsce z utworem “Six Feet Under”. Singiel natychmiastowo stał się radiowym hitem i w rodzinnej Szwecji pokrył się platyną w niespełna 12 tygodni, a sam zespół ogłosił, że zamierza kontynuować historię ARCADII. W kwietniu 2023 roku wydali pierwszy odcinek „The Tide”. Teraz nadszedł czas, aby grupa kontynuowała niedawny sukces drugim odcinkiem trzeciego sezonu ARCADII - „FLOW”.

“Flow” to nowy singiel grupy, który zapowiada nową studyjną płytę formacji. Piosence towarzyszy teledysk, który zobaczyć można tutaj. Nowy album Szwedów ukaże się w październiku tego roku. Dodatkowo wraz z zespołem Hiber3D stworzył Arcadię, muzyczny świat 3D, który już jest dostępny pod tym linkiem.

Poczucie bycia we właściwym żywiole i całkowitego pochłonięcia przez to, co cię napędza, o to właśnie chodzi w „FLOW”. To chyba najcięższy utwór wydany przez grupę w tym roku. Dzięki całkowicie zapełnionemu harmonogramowi koncertów, licznym krajowym programom telewizyjnym i nadchodzącej trasie koncertowej w Europie, która odbędzie się w październiku i grudniu 2023 roku, grupa znajduje się w szczytowym momencie swojej kariery.

Wirtualne koncerty, lub inne rodzaje wydarzeń muzycznych w metaverse, były wcześniej realizowane głównie na jednej z większych platform do gier lub na innych platformach 3D. Szwedzki Hiber opracował zupełnie nową platformę, która umożliwi artystom, markom i twórcom szybkie i łatwe tworzenie wirtualnych światów.

Hiber3D wraz ze Smash Into Pieces opracował Arcadię, świat 3D, odzwierciedlający estetykę formacji. Arcadia służy jako interaktywne centrum, w którym fani mogą zaangażować się w świat zespołu, ich muzykę, sztukę i gadżety, a także odblokować ekskluzywny dostęp.

Chris Adam, wokalista grupy, komentuje:

“Jak możemy się ze sobą skontaktować w przyszłości - to ważny temat w naszym zespole, a ten projekt z Hiber3D pozwala nam wcielić w życie koncepcję Arcadia World. Jest to dla nas nowy sposób na kreatywną pracę i zaangażowanie naszych niesamowitych fanów, czekamy na was wszystkich w Arcadia World!”

Michael Yngfors, CEO Hiber, tak mówi o tym projekcie:
“Współpraca ze Smash Into Pieces stanowi ważny kamień milowy dla artystów. Wykorzystując moc Hiber3D, artyści mogą tworzyć bezpośrednie połączenia z publicznością i tworzyć nowe ścieżki zaangażowania i nowych przychodów. Jednocześnie ta współpraca rewolucjonizuje tradycyjny krajobraz muzyczny, umożliwiając fanom dostęp do swoich ulubionych artystów w prosty i nowy sposób. To zmiana paradygmatu, która umożliwia artystom przejęcie kontroli nad własną marką i zaoferowanie fanom niespotykanego dotąd poziomu interakcji.”

Zespół Smash Into Pieces powstał 15 lat temu w Örebro i ma na swoim koncie 7 płyt, z czego ostatnia, “Disconnect”, ukazała się we wrześniu zeszłego roku. Grupa wydała już ponad 40 singli, a na wszystkich platformach single oraz charakterystyczne teledyski, zyskały już ponad pół miliarda odtworzeń.


Więcej informacji:
Website Spotify YouTube Facebook Instagram Twitter TikTok Smash Heads

źródło: Asia Szyra

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.