Menu

Kruk z Wojtkiem Cugowskim - odliczanie do Hard Rock Heroes Festival i nowy klip grupy!

Kruk z Wojtkiem Cugowskim - odliczanie do Hard Rock Heroes Festival i nowy klip grupy!
fot. arch. Kruk
Kruk z Wojtkiem Cugowskim ujawnił kolejny koncertowy klip, promujący album"Live At Rock Pogoria". Płyta jest zapisem koncertu formacji z zeszłorocznego festiwalu Rock Pogoria w Dąbrowie Górniczej. Zespół zaprezentował wtedy materiał ze swojego ostatniego studyjnego krążka "Be There" oraz kilka utworów z repertuaru Deep Purple.

Piotr Brzychcy komentuje: "Wydając płytę koncertową "Live At Rock Pogoria" nie spodziewaliśmy się, że zostanie przyjęta z aż tak dużym entuzjazmem. Oczywiście jako fani muzyki mamy pełną świadomość, że rock to przede wszystkim muzyka sceny i publiczności, że to właśnie w takich warunkach sprawdza się najlepiej i ma największy potencjał. Półtorej miesiąca po premierze naszej płyty wręczamy Wam kolejny bonusowy klip wideo z naszego występu na festiwalu Rock Pogoria. Tym razem jest to balladowy utwór pod tytułem "Be There.. If You Want To" Klip zrealizował Aleksander Kozłowski z grupy Przedmarańcza. To wszystko, co dzieje się wokół naszej najnowszej płyty, jeszcze bardziej nakręca nas na Hard Rock Heroes Festival z Deep Purple jako headlinerem, który odbędzie się już 12 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie i my też tam będziemy. To będzie nasz czwarty występ na wspólnej scenie z Deep Purple i pierwszy raz z Jornem Lande i legendarnym zespołem Nazareth. Te emocje nas po prostu rozsadzają zwłaszcza, że w 2011 roku mieliśmy okazję zagrać na pierwszej edycji Hard Rock Heroes Festival, gdzie gwiazdą wieczoru był zespół Whitesnake. Zapraszamy Was też do sosnowieckiego klubu Komin gdzie zagramy 10 czerwca swego rodzaju rozgrzewkę przed festiwalem Hard Rock Heroes."

Lista utworów:
1.Intro
2. Made Of Stone
3. Hungry For Revenge
4. Anya
5. Be There (If You Want To)
6. To Those In Power
7. The Gypsy
8. The Invisible Enemy
9. Dark Broken Souls
10. Prayer Of The Unbeliever (Mother Mary)
11. Rat Race
12. Highway Star

Natomiast już 12 czerwca będzie można posłuchać zespołu na żywo podczas Hard Rock Heroes Festivalu w TAURON Arena Kraków, gdzie formacja zaprezentuje się fanom w doborowym towarzystwie, bilety jeszcze w sprzedaży, zapraszamy!

Metal Mind Productions zaprasza:

HARD ROCK HEROES FESTIVAL

Deep Purple

Nazareth

Jorn

Kruk & Wojtek Cugowski

1One

Slave Keeper

12.06.2023 – TAURON Arena Kraków

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Płyta - 290/ 320 PLN
Sektory I kat. – 380/ 410 PLN

Sektory II kat. – 340/ 370 PLN

Bilety są jeszcze do nabycia.

źródło: Metal Mind Productions

Media

1 komentarz

  • Artur
    Artur środa, 07 czerwiec 2023 18:47 Link do komentarza

    Jedni kopiują od drugich i nawet nie poświęcą dwóch minut na sprawdzenie najważniejszych informacji... Może by tak opublikować poprawny line-up festiwalu?

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.