The Pau powraca z nowym singlem "Hipopotam"
The Pau to młoda, silna i bezkompromisowa artystka, która od 2015 roku koncertuje w całej Europie. Uważana jest za jedną z najbardziej konsekwentnych i niezależnych autorek muzyki alternatywnej w Polsce. Tym razem The Pau zaprosiła do współpracy znanego producenta Kamila Patera. Efekty pracy Kamila można usłyszeć na albumach Marii Peszek, Darii ze Śląska, Jaaa!, Contemporary Noise Sextet i wielu innych. "Hipopotam" zapowiada duże zmiany w brzmieniu artystki. Kamil Pater dzięki swojej produkcji skutecznie wprowadza The Pau w nowy gatunek, który najcelniej określa słowo: CYBERPUNK.
Klip do utworu można obejrzeć pod tym linkiem:n https://youtu.be/H4oS3Nk0oNk
The Pau, czyli Paulina Dudek, to osobowość sceniczna, piosenkarka, multiinstrumentalistka, kompozytorka, autorka tekstów, malarka. Jedna z najważniejszych autorek młodego pokolenia tworząca PUNK ROCK w Polsce.
Projekt The Pau powstał w 2015 roku. Na koncertach artystka występuje z gitarą, a podkłady muzyczne odtwarza ze smartfona.
Podczas swojej działalności koncertowej występowała m.in. w Norwegii, Ukrainie, Czechach, Słowacji, Portugalii oraz w Niemczech.
źródło: Mystic Production
Klip do utworu można obejrzeć pod tym linkiem:n https://youtu.be/H4oS3Nk0oNk
The Pau, czyli Paulina Dudek, to osobowość sceniczna, piosenkarka, multiinstrumentalistka, kompozytorka, autorka tekstów, malarka. Jedna z najważniejszych autorek młodego pokolenia tworząca PUNK ROCK w Polsce.
Projekt The Pau powstał w 2015 roku. Na koncertach artystka występuje z gitarą, a podkłady muzyczne odtwarza ze smartfona.
Podczas swojej działalności koncertowej występowała m.in. w Norwegii, Ukrainie, Czechach, Słowacji, Portugalii oraz w Niemczech.
źródło: Mystic Production
Artykuły powiązane
- Dorian Wayne NOWY SINGIEL "HORNS"
- Samael - nowy singiel radiowy „Hail To The Sun”
- The Bullseyes. Drugi singiel ‘This Is Wild’ zapowiada kolejny album rockowego duetu
- Zespół The Pretty Reckless wkrótce wyda nowy album Dear God!
- Hells Bells Festival w Szczecinie, nowy, rockowy festiwal na rozpoczęcie wakacji.