Menu

MASS INSANITY coveruje THE EXPLOITED

MASS INSANITY coveruje THE EXPLOITED
Polski zespół MASS INSANITY wykonał cover THE EXPLOITED na potrzeby kompilacji "Exploited Grindy Army - A Blast Beat Tribute to the Exploited"

MASS INSANITY to polska death metalowa kapela działająca na polskiej scenie od 2003 roku. Na swoim koncie ma trzy studyjne albumy: The Hypochrist (2011), Antihuman (2015) i Maveth (2019). Chojnicka grupa stworzyła swoją wersję utworu The Exploited oraz podzieliła się przekazem do fanów.

„Po półrocznej przerwie pragniemy przypomnieć ludziom o nazwie Mass Insanity. Okrodziano nas, zawłaszczono nasz sprzęt, merchandise i zmuszono do zmiany miejsca prób. Niech ten cover będzie komunikatem iż to za mało by odebrać nam chęci do gry. Mass Insanity to nasze dziecko, nasze hobby, robimy to dla siebie i we własnym tempie, przerwa była potrzebna, ale chęć tworzenia wróciła. Na własnej skórze odczuliśmy, że system jest chory, że w sytuacji, w której się znaleźliśmy jesteśmy sami, bez realnej pomocy ze strony władz. By uzewnętrznić nasze uczucia wybraliśmy idealny na tę okazję utwór legendy punk rocka The Exploited „System Fvcked Up", niech to będzie nasz manifest skierowany przeciwko ludziom, którzy nas okradli i przeciwko systemowi, który nam nie chciał pomóc".

Utwór został zarejestrowany, zmiksowany i poddany masteringowi przez Viehu w Antihuman Studio. Kompozycja ta znajdzie się na kompilacji "Exploited Grindy Army - A Blast Beat Tribute to the Exploited", która ukaże się nakładem The Hills Are Dead Records.

Cover można obejrzeć na platformie YouTube ⤵

https://youtu.be/J-2QrGLkwks

źródło: Solid Rock PR

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.