Menu

NIEZNANY WYKONAWCA NA DRZEWIE

NIEZNANY WYKONAWCA NA DRZEWIE
fot. press
GDY jest czwartym singlem z bardzo udanej debiutanckiej płyty Nieznanego Wykonawcy. To piosenka o przyjaźni, a teledysk wyreżyserowany przez Artura Sekurę świetnie z tym tematem koresponduje. W symboliczny sposób przedstawił przyjaźń jako drzewo, do którego zmierzają wszyscy szukający schronienia i pomocy. Ta symbolika nabiera w dzisiejszych niespokojnych czasach bardziej wyrazistego wymiaru nawiązując do rzeczywistości, w której to bezinteresowna pomoc stała się dla wielu Polaków normą dnia codziennego.

Teledysk jest do obejrzenia pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=FOvbjQ17-Fw


NIEZNANY WYKONAWCA W WILNIE

Pomimo anonimowości, Nieznany Wykonawca chętnie podejmuje tematy trudne i niewygodne, a misją zespołu jest, poza oczywiście muzyką, zwrócenie uwagi na ciekawe lokalne inicjatywy i kwestie społeczne. Dlatego muzycy nawiązali współpracę z jednym z polskich producentów gier i zabawek. Podczas koncertowej wizyty w Wilnie odwiedzili też Wileńską Szkołę Początkową na Antokolu, w której dzieci uczone są w języku polskim, i podarowali dzieciom upominki w postaci puzzli, gier i maskotek. Akcja będzie kontynuowana.

NIEZNANY WYKONAWCA GRA ZE ZNANYMI WYKONAWCAMI

NIEZNANY WYKONAWCA został zaproszony przez Luxtorpedę i Happysad do udziału w ich koncertach i tam będzie można ich zobaczyć.
- 25 listopada w klubie Stodoła przed Luxtorpedą
- 27 listopada w rzeszowskim klubie Pod Palmą przed Happysad.

NIEZNANY WYKONAWCA wykorzystał swoją anonimowość, aby pokazać świat, jakim był jeszcze niedawno, kiedy sztuka i piosenka broniły się same, a nie przy pomocy portali społecznościowych.
NIEZNANY WYKONAWCA ma duże doświadczenie i tylko dla porządku dodamy, że muzycy go tworzący występowali wcześniej lub wciąż występują między innymi w grupach Crew, eM, Bielizna, Radio Bagdad, Mjut, Formy Planet, Ziemianie czy Łąki Łan.

Zespół NIEZNANY WYKONAWCA tworzą Nieznani Muzycy:
Jarosław C. – Nieznany Wokalista i Nieznany Gitarzysta
Paweł K. – Nieznany Perkusista
Krzysztof L. – Nieznany Basista
Krzysztof S. – Nieznany Gitarzysta
Gościnnie udzielają się:
Michał C. - Nieznany Gitarzysta
Artur S. - Nieznany Klawiszowiec
Nieznany Wykonawca ma też profil na Facebook i na Istagramie
https://www.facebook.com/nieznanywykonawca
https://www.instagram.com/nieznany_wykonawca/

Nieznany Wykonawca ma też teledyski i kanał na YouTube:
https://www.youtube.com/c/NieznanyWykonawca

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.