Menu

Amerykański SAVAGE MASTER na jedynym koncercie w Polsce

Amerykański SAVAGE MASTER na jedynym koncercie w Polsce
fot. press
Agencja Helicon Metal Promotions z dumą zaprasza na pierwszy i jedyny w Polsce koncert amerykańskiego zespołu Savage Master. W czwartek 12 stycznia 2023 roku, w warszawskim klubie VooDoo, dowodzona przez charyzmatyczną wokalistkę Stacey Savage formacja zagra w towarzystwie polskich supportów: heavymetalowego Shadow Warrior z Lublina oraz thrashowego Lucille z Białegostoku.

Start koncertu zaplanowano na godzinę 19:00, a otwarcie drzwi 30 minut wcześniej. Do sprzedaży trafiły już bilety w cenie 69 zł, dostępne w popularnym serwisie Goout.net. W dniu koncertu cena wyniesie 79 zł.
Więcej szczegółów koncertu na stronie wydarzenia: https://fb.me/e/3tBnc5jzM

Savage Master to jeden z najbardziej ekscytujących i elektryzujących zespołów na współczesnej scenie Occult Heavy Metalu. Przez pierwsze osiem lat istnienia zespół szybko zbudował swoją pozycję dzięki trzem albumom, jednej EPce, singlowi i oczywiście dzięki wysokiej jakości koncertom. Zespół powstał w 2013 roku z inicjatywy gitarzysty Adama Neal'a i wokalistki Stacey Savage, których zainspirowała miłość do heavy metalu i filmów grozy. Ich muzyka to wypadkowa speed metalu, okultystycznego rocka, thrashu i Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu. W sierpniu 2022 roku ukazał się najnowszy, czwarty już album zatytułowany "Those Who Hunt At Night".


źródło: Helicon Metal Promotions

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.