Menu

ŻURKOWSKI PREZENTUJE SINGIEL „ZAPACH PÓL”

ŻURKOWSKI PREZENTUJE SINGIEL „ZAPACH PÓL”
Żurkowski prezentuje utwór „Zapach Pól”, który jest kolejnym singlem z albumu „KURZ”. Tak o utworze i klipie mówi Łukasz Żurkowski:

„JUŻ JEST! Dzisiaj premiera teledysku do utworu „Zapach pól”! Mam ogromny sentyment do tego kawałka, ponieważ przypomina mi o okolicach z których pochodzę. Utwór ten napisałem podczas wakacji w moich rodzinnych Suwałkach. Mam wielki sentyment do Suwalszczyzny, więc postanowiłem powłóczyć się po starych okolicach w których niejednokrotnie bywałem za młodu, by uwiecznić je w teledysku. Dajcie znać jak wrażenia! Miłego słuchania i oglądania!”

Na płycie „KURZ” znalazły się utwory, które zamknięte w zakurzonej szufladzie czekały na swój czas jak i zupełnie nowe kompozycje, które powstały z dnia na dzień, bez planu umieszczania ich na płycie. "KURZ" to mocna gitarowo-elektroniczna opowieść z melodyjnymi wokalami traktująca w tekstach o demonach, złości, smutku, miłości oraz zdarzeniach, które wywarły na autora ogromny wpływ, z czasem pozostawiając trudno gojące się rany.

„Wlałem w tę płytę ogrom długo skrywanych emocji, co dało mi poczucie ulgi” - mówi Łukasz.

źródło: Mystic Production

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.