Menu

KWIAT JABŁONI I GOŚCIE - “WOLNE SERCA” DZIŚ PREMIERA ALBUMU Z OKAZJI 78. ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

KWIAT JABŁONI I GOŚCIE - “WOLNE SERCA” DZIŚ PREMIERA ALBUMU Z OKAZJI 78. ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO
Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego to uroczyste obchody, specjany koncert i okolicznościowy album. Tym razem tego zadania podjął się zespół Kwiat Jabłoni, czyli Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz i wraz z zaproszonymi gośćmi odświeżyli polskie przeboje z ostatnich dekad.

Album pod znaczącym tytułem “WOLNE SERCA”, powstał z potrzeby serca – jak sami mówią:

Chcemy stworzyć wraz z innymi muzykami album przypominający o tym, że wolność jest piękną wartością, która stanowi warunek szczęśliwego i godnego życia wszystkich ludzi.

“Wolne Serca” to dziesięć piosenek, które ukształtowały kilka pokoleń Polaków i łączy je jedno przesłanie – miłość do wolności. Kwiat Jabłoni zaprosił do współpracy wspaniałych artystów: Igo, Jucho, Kasia Lins, Kuba Kawalec, Miuosh, Natalia Grosiak, Natalia Kukulska, Sanah.

TRACKLISTA:

NIE, NIE, NIE – KWIAT JABŁONI
WOLNE PTAKI – NATALIA KUKULSKA
JUTRO MOŻEMY BYĆ SZCZĘŚLIWI – KASIA LINS
ŚWIATŁA MIASTA – MIUOSH
WARSZAWA, JA I TY – SANAH
KLUS MITROH – IGO
PŁACHTA NIEBA – JUCHO
TRWAJ CHWILO, TRWAJ – NATALIA GROSIAK
MÓWIĘ CI, ŻE – KWIAT JABŁONI
NIE PYTAJ O POLSKĘ – KUBA KAWALEC


Płyta “Kwiat Jabłoni i goście: Wolne serca” ze Storylines jako pierwszy twórca alternatywny w Spotify!

Wyjątkowy album i wyjątkowa oprawa poza premierą fizyczną, dystrybuowany cyfrowo przez Agora Digital Music, trafił do serwisu Spotify w wersji rozszerzonej o Storylines. W przypadku polskich wydawnictw funkcja jest zastosowana dopiero drugi raz!

Funkcja Storylines w Spotify może być traktowana jak przeniesienie do serwisu streamingowego książeczki z tradycyjnego wydania płyty, w rozszerzonej formie.

Dzięki Storylines do albumu “Kwiat Jabłoni i goście: Wolne serca” fani dowiedzą się o oryginalnych twórcach piosenek, które duet wybrał, o przebiegu współpracy z zaproszonymi gośćmi i przede wszystkim o artystycznych zamysłach i wizjach.

To fascynująca okazja, by podczas odsłuchu płyty móc przenieść się myślami do studia nagraniowego, zobaczyć niepublikowane wcześniej zdjęcia i grafiki, a tym samym jeszcze lepiej poczuć niezwykłą atmosferę tej unikalnej płyty.źródło: Agora

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.