Menu

Nowy singiel Porcupine Tree

Nowy singiel Porcupine Tree
fot. Alex Lake
Porcupine Tree prezentują nowy piorunujący utwór „Rats Return” z nadchodzącego w tym tygodniu albumu „Closure/Continuation”.

Steven Wilson z Porcupine Tree komentuje wydawnictwo: „«Rats Return» opowiada o tych, którzy twierdzą, że dbają o innych, ale okazuje się, że mają na celu tylko ego i własny interes. Zastanawiam się, kto byłby tak naprawdę skłonny rządzić całym narodem, i czy ci ludzie z definicji nie są ostatnimi ludźmi, którym powinno się na to pozwolić? Szczury zawsze uratują się jako pierwsze”.

Wyreżyserowany przez Ricky’ego Allena teledysk do „Rats Return” przedstawia teleturniej z czasów zimnej wojny prowadzony przez morderczego despotycznego sadystę. Utwór pochodzi z pierwszego nowego albumu Porcupine Tree od trzynastu lat „Closure/Continuation”, który ukaże się już w piątek 24 czerwca.

Niedawno Porcupine Tree ogłosili serię dat jesiennych w obu Amerykach i Europie. Są to pierwsze występy zespołu od października 2010 roku i prawdopodobnie jedyne występy na żywo promujące „Closure/Continuation”. 30 października wystąpią w katowickim Spodku.

źródło: Sony Music Poland

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.