Menu

Outlanders: Tarja Turunen i Torsten Stenzel prezentują kolejne elementy wspólnego projektu!

Outlanders: Tarja Turunen i Torsten Stenzel prezentują kolejne elementy wspólnego projektu!
Dziś o 17 premiera wizualizacji do utworu „The Cruellest Goodbye”, w którym na gitarze zagrał Al Di Meola: https://youtu.be/mVKDuEmiRxA

Tarja Turunen i Torsten Stenzel ogłosili, że 25 marca ukaże się trzeci singiel promujący album projektu Outlanders. Będzie to cover utworu Depeche Mode „World In My Eyes” z udziałem Vernona Reida, gitarzysty Living Colour.

Tarja Turunen, legendarna sopranistka i Torsten Stenzel, pionier muzyki elektronicznej, połączyli siły w projekcie Outlanders. Tarja pragnęła stworzyć coś niezwykłego i tak powstał album, który łączy chłodne elektroniczne bity z jej emocjonalnym, klasycznie wyszkolonym głosem i wyjątkowymi gitarami. Te trzy elementy są stałe i równoważne we wszystkich kompozycjach. Premierę albumu poprzedzi seria publikacji 8 utworów. Każda kompozycja przedstawia wyjątkowego gitarzystę. W nagraniu albumu udział wzięli Al Di Meola, Joe Satriani, Jennifer Batten, Steve Rothery, Mike Oldfield, Walter Giardino, Ron „Bumblefoot” Thal, Vernon Reid, Trevor Rabin i Marty Friedman.

Materiał został w dużej mierze nagrany i zmiksowany na karaibskiej wyspie Antigua w ciągu ostatnich 10 lat. Dźwięki Outlanders są mistyczne i różnorodne. To przeciwieństwa, które się przyciągają, tworząc niepowtarzalny styl.


źródło: MYSTIC PRODUCTION

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.