Menu

CORAZ BLIŻEJ "PIEKŁA"! STRACHÓW NA LACHY!

CORAZ BLIŻEJ "PIEKŁA"!  STRACHÓW NA LACHY!
proj. Andrzej Pągowski
Wielki powrót STRACHÓW NA LACHY! Nowy album "Piekło" na płycie CD oraz kasecie magnetofonowej już za tydzień będzie miał swoją premierę nakładem wytwórni SP Records! Wydawnictwo ukaże się już 1 października. 

"Piekło" to pierwszy od kilku lat album studyjny Strachów na Lachy, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów rockowych. Grabaż i jego formacja na nowym wydawnictwie sięgają do elektronicznych inspiracji, ciekawych brzmień i intrygujących rytmów. Nie zabraknie także poetyckich, pełnych subtelności tekstów, które stanowią znak firmowy zespołu. Album ukaże się 1 października nakładem wytwórni SP Records.
Do 27 września trwa przedsprzedaż płyty w sklepie internetowym wytwórni www.sprecords.pl - i razem z nim moc niespodzianek! Każda płyta CD zamówiona do godziny 23:59 będzie zawierać autografy członków zespołu. Płyty z autografem nie będą dostępne nigdzie indziej, to jedyna szansa, by je zdobyć.
Artyści i wydawca z okazji preorderu przygotowali również mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim - każdy, kto śledzi konto wytwórni SP Records na Instagramie (to warunek konieczny) i w komentarzu do zamówienia podczas jego finalizacji wpisze swój nick, otrzyma gwarantowaną niespodziankę. Dodatkowo spośród osób biorących udział w akcji wybrane zostaną te, do których trafią wyjątkowe prezenty, związane z zespołem.

Jakie będzie "Piekło"? Przedsmak tego albumu to już opublikowane single - "Niebotyczne niebowstąpienie" i "Zachmurzony w Tobie" - poetyckie teksty spotykają tu ciekawe brzmienie, z elementami elektroniki i rocka. Grabaż i zespół po raz kolejny udowadniają, że są absolutnymi mistrzami eklektycznej, najwrażliwszej muzyki.

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Longin Bartkowiak, perkusista Rafał Kuzyn Piotrowiak i gitarzysta Mariusz Nalepa. W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Od tamtej pory formacja wydała kilka albumów - każdy z nich uzyskał status Złotej lub Platynowej Płyty, a lider formacji, Krzysztof Grabaż Grabowski, uhonorowany został Paszportem Polityki.
Jesienią 2021 ukaże się ich ósmy album studyjny.

źródło: SP Records

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.