Menu

Dwie premiery nowego klipu AnVision

Dwie premiery nowego klipu AnVision
fot. press
Po kilku miesiącach zmagań z przeciwnościami losu - lock-downów i związanych z nim komplikacji, nadszedł wreszcie czas na premierę nowego klipu zrealizowanego do utworu pt. "Homeless Heart" grupy AnVision.

Klip został wyreżyserowany przez basistę AnVision, Karola "Karaluz'a" Wadowskiego, a zdjęcia i montaż są dziełem Marcina Brudnego.

Teledysk będzie miał dwie premiery, pierwsza publiczna odsłona na wielkim ekranie odbędzie się w rodzinnym mieście kapeli Tarnowie w Whiplash Music Bar przy ul Wałowej 2.

Przy tej miłej okazji zorganizowane będzie również spotkanie z członkami zespołu AnVision oraz z realizatorami produkcji jak również z główną postacią klipu w którą wcielił się Mariusz Gagatek, znany z takich obrazów filmowych i serialowych jak : "Pitbull", "Święty", "Gwiazdy", "Kler" czy "Piłsudski".

Spotkanie będzie również okazją do zakupu płyt, koszulek i innych produktów AnVision. Płyty będą oczywiście podpisywane przez członków kapeli.

Goście mogą liczyć też na mały poczęstunek, a przede wszystkim na świetną, muzyczną atmosferę.

Serdecznie zapraszamy - Ilość miejsc ograniczona dlatego chętnych wzięcia udziału w spotkaniu prosimy o rezerwację miejsc bezpośrednio w lokalu pod nr telefonu : +48 733 737 110

Link do wydarzenia : https://www.facebook.com/events/858989718158573

Natomiast w sieci oraz mediach klip pojawi się kilka dni później. Będziemy informować szczegółowo .


źródło: M-ART Artistic Agency & M-ART Mundus

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.