Menu

Charytatywny livestream System of A Down

Charytatywny livestream System of A Down
fot. press
System of A Down zapowiadają charytatywny livestream, który odbędzie się już 30 stycznia.

Podczas transmisji będzie miała miejsce również premiera teledysku „Genocidal Humanoidz”. Grupa po raz kolejny wspiera pomoc humanitarną, a fundusze zostaną przekazane najbardziej potrzebującym w ojczyźnie muzyków - Armenii.

Ze względu na krwawy konflikt w regionie Górskiego Karabachu od 1994 roku, osoby które stały się ofiarami zbrodni wojennych dokonanych przez wojska Azerbejdżanu wspomagane przez Turcję i syryjskich najemników. Ci młodzi ludzie potrzebują protez, szybkiej pomocy medycznej i leczenia.
System of A Down zbierają fundusze, by wspomóc żołnierzy, którzy w wyniku eskalacji przemocy ucierpieli najbardziej. Podczas wydarzenia wystąpią różni goście ze świata armeńskiej polityki, muzyki, a także członkowie fundacji charytatywnych. Transmisję będzie można zobaczyć na oficjalnym kanale zespołu w platformie YouTube.
W listopadzie 2020 roku System of A Down wypuścili pierwsze kawałki od 15 lat i były to 2 single „Protect The Land” oraz „Genocidal Humanoidz”, a zyski z utworów zostały przekazane na rzecz fundacji Armenia Fund. Do tej pory artystom udało się zebrać 600 tysięcy dolarów.

źródło: Sony Music Poland

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.