Menu

Dagmara Malinowska zrealizowała teledysk zespołu Closterkeller "Pokój tylko mój"

Dagmara Malinowska zrealizowała teledysk zespołu Closterkeller "Pokój tylko mój"
fot. press
Teledysk zespołu Closterkeller "Pokój tylko mój", którego jestem autorką (reżyserem, producentem, montażystą, oraz autorką rzeźby w nim występującej), to klip, który wzbudza wiele kontrowersji w branży, od skrajnie negatywnych do bardzo pochlebnych. Powstał dzięki szansie i wierze, jaką Ania Orthodox we mnie zainwestowała, oraz możliwości jaką dostałam, będąc zupełnie niedoświadczoną w filmowej produkcji osobą. Jednak nie mogłam nie skorzystać z danej mi przez uznaną artystkę szansy.

Klip został zrealizowany przy zerowym budżecie, tylko dzięki pomocy ludzi, którzy we mnie uwierzyli. Była to moja pierwsza produkcja, nie znałam realiów i ogromu pracy jaka mnie czeka. Chciałam jednak sprawdzić, czy jestem w stanie pokonać wszelkie przeszkody, finansowe, logistyczne i techniczne, aby zrealizować sześciominutowy klip.

Film, który powstał jest dla mnie przede wszystkim doświadczeniem, nauką i pełna pokory zdaje sobie sprawę z jego amatorskiego akcentu, jednak jestem dumna, że pomimo braku doświadczenia, wiedzy technicznej i znajomości programów montażowych udało mi się zakończyć projekt w tak skromnych warunkach.

"Pokój tylko mój" pochodzi z dziesiątej studyjnej płyty "Viridian" a rzeźba z lodu i metalu w nim występująca została wykonana specjalnie na tę okazję. Nazwałam ją "Grafitowy pokój" i jest drugą wersją samej siebie (pierwsza wersja "Dopasowywanie" powstała rok wcześniej). Rzeźba przedstawia kulę zamieniającą się w sześcian.

Dagmara Malinowska

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.