Menu

NATURALNIE MAZURY MUSIC & MORE WĘGORZEWO 2016 – LAO CHE uzupełnia program.

NATURALNIE MAZURY MUSIC & MORE WĘGORZEWO 2016 – LAO CHE uzupełnia program.
fot. Michał Dominowski.net
Czas na kolejną gwiazdę Naturalnie Mazury Festiwal! Jeżeli oprócz dobrze zagranej muzyki liczy się dla Was również mądry tekst, to nie może tego zespołu zabraknąć w Węgorzewie. Na naszej scenie zagra LAO CHE! Tego płockiego zespołu raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego lider Hubert "Spięty" Dobaczewski na każdej płycie pokazuje, że jest jednym z najlepszych polskich tekściarzy. Szósty krążek "Dzieciom" otrzymał Fryderyka 2016 w kategorii "Album roku rock". Sam zespół podkreśla, że nagrodzony album jest "dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi".

Festiwal Naturalnie Mazury Music & More Węgorzewo 2016 odbędzie się w dniach 8-9 lipca. Rock wraca do Węgorzewa po dwóch latach przerwy. Na Festiwalu wystąpią: De Press, Domowe Melodie, kilkanaście zespołów konkursowych. Już wkrótce kolejne informacje, kolejni wykonawcy, kolejne atrakcje.

Festiwal dofinansowany przez: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Patroni medialni: Top Guitar, Teraz Rock, Gazeta Olsztyńska, Węgorzewski Tydzień, www.MiastoWegorzewo.pl

Oficjalny profil na FB: https://www.facebook.com/naturalniemazury

BIURO ORGANIZACYJNE

11-600 WĘGORZEWO, ul. Bema 7, tel/fax (87) 429 51 91

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.