Menu

A CERTAIN RATIO PREZENTUJE KOLEJNY ZWIASTUN NOWEGO KRĄŻKA

A CERTAIN RATIO PREZENTUJE KOLEJNY ZWIASTUN NOWEGO KRĄŻKA
fot. press
Zespół A Certain Ratio podzielił się kolejnym muzycznym zwiastunem najnowszego krążka „ARC Loco”. Do kompozycji „Berlin” powstał teledysk wyreżyserowany przez Groovy Chaos. W utworze usłyszymy głos, zmarłej niedawno, Denise Johnson.

„Bardzo będzie nam brakować Denise, ale jej porywający wokal będzie wiecznie żywy w naszej muzycy. Mieliśmy ogromne szczęście, że udało nam się nagrać z nią jeden z utworów na płytę” - mówi Martin Moscrop.

„ARC Loco” trafił do sprzedaży 25 sierpnia nakładem wytwórni MUTE. Album został zarejestrowany w składzie: Jez Kerr, Martin Moscrop i Donald Johnson wraz z muzykami, którzy towarzyszą zespołowi na scenie - Tonym Quigleym (saksofon), Denisem Johnsonem (wokal) oraz Mattem Steelem (klawisze). Na płycie pojawili się również goście: Maria Uzor i Gemma Cullingford z Sink Ya Teeth, Gabe Gurnsey (Factory Floor) oraz Mike Joyce i Eric Random z Manchesteru.

"Ten album jest zwieńczeniem wszystkiego, co kiedykolwiek zrobiliśmy", wyjaśnia Kerr. Album destyluje różne kierunki i style, które były obecne w muzyce zespołu na przestrzeni całej ich kariery. „Grzebanie w przeszłości przy okazji tworzenia „ACR:BOX” niewątpliwie wpłynęło na powstanie nowego krążka. Myślę, że pomogło to nam pobudzić naszą wyobraźnię. Powrót do przeszłości pchnął nas ku przyszłości” - dodaje Moscrop

Oto lista utworów „ACR Loco”

1. Friends Around Us
2. Bouncy Bouncy
3. Yo Yo Gi
4. Supafreak
5. Always In Love

6. Family
7. Get A Grip
8. Berlin
9. What’s Wrong
10. Taxi Guy

źródło: PIAS

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.