Menu

Marilyn Manson - WE ARE CHAOS nowy singiel

Marilyn Manson - WE ARE CHAOS nowy singiel
Marilyn Manson powraca z nowym albumem „WE ARE CHAOS”. Premiera 11 września. Marilyn Manson ogłasza wydanie swojego jedenastego albumu studyjnego, „WE ARE CHAOS”. Na album składa się dziesięć utworów, powstałych w koprodukcji ze zdobywcą GRAMMY® Shooterem Jenningsem (Brandi Carlile, Tanya Tucker). Manson zwiastuje nadejście albumu wydanym dzisiaj utworem tytułowym, singlem „WE ARE CHAOS”. Do współpracy przy towarzyszącym mu wideo Manson zaprosił reżysera i ilustratora, Matta Mahurina.
Obraz Mansona, zatytułowany „Infinite Darkness”, który można zobaczyć na okładce albumu, został specjalnie stworzony na potrzeby wydawnictwa.
„To album koncepcyjny - mówi artysta - Jest jak lustro, które stworzyliśmy z Shooterem dla słuchacza – ale my już nie chcemy się w nie wpatrywać. Choć w duszy, czy też w twoim muzeum wspomnień jest wiele pokoi, szaf, sejfów i szuflad, to najgorsze są zawsze lustra. Odłamki, okruchy duchów nawiedzały moje pióro, kiedy pisałem większość tych tekstów.”
„Przygotowując tę płytę, myślałem sobie: Oswój swoje szaleństwo, załóż garnitur. I spróbuj udawać, że nie jesteś zwierzęciem . Ale wiedziałem, że ludzkość jest ze wszystkich zwierząt najgorsza. Akt miłosierdzia jest jak morderstwo. Łzy to towar eksportowy ludzkiego ciała ”.

źródło: Universal

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.