Menu

Neon Haze - coś więcej niż zwykły koncert

Neon Haze - coś więcej niż zwykły koncert
To wyjątkowa impreza łącząca różne światy muzyczne, gdzie oprócz oryginalnie wykonywanych utworów, muzycy poszczególnych składów będą się wymieniać i grać nowe aranżacje. Klimaty 80's przeplatać się będą z brzmieniami takich gatunków jak: rock'n'roll, blues, funk, czy stoner, aby przejść do klubowych klimatów XXI wieku.
Jesteśmy przekonani, iż tak różnorodna formuła sprawdzi się doskonale pośród mono-tematycznych eventów, czym może zaskarbić sobie zainteresowanie fanów. Techniczna organizacja trasy jest już dopięta na ostatni guzik, jednak coś co pomogło by nam w rozpromowaniu trasy to Wasze wsparcie medialne. Ogłoszenie, notka, wzmianka czy osobiste polecenie – wszystko to jest bardzo cennym i potrzebnym wsparciem. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania lub chcielibyście omówić szczegóły, chętnie udzielę wszelkich informacji. Zapraszam też oczywiście do spotkania z nami gdziekolwiek na trasie, z naszej strony dołożymy wszelkich starań aby było po prostu fajnie i ciekawie.

NIGHTRUN87 (Neo 80's / Synthwave / Synthpop - Gdańsk) to projekt muzyczny stworzony przez Williama Malcolma, amerykańsko-brytyjskiego wokalistę, muzyka i kompozytora wychowanego w Polsce. NIGHTRUN87 to jednoosobowy live act audiowizualny charakteryzujący się dużą dawką energii, elektryzującymi brzmieniami syntezatorów oraz porywającym wokalem muzyka.

https://www.facebook.com/williammalcolmnightrun87
https://www.instagram.com/nightrun87/?hl=pl
https://open.spotify.com/artist/4oJn52dA0vRVtfY6QNuZrj?si=GxeF5ENIQbqLl5kWy4xnyw

Muzyka Octopussy może kojarzyć się z rozpędzonym koniem na pustyni. Pomimo że zakorzeniona jest w gatunku rock'n'roll, to aranżacje oraz teksty wodzą wyobraźni mogą przenieść na rozległe tereny pustynne bądź dzikie bagna południa Stanów Zjednoczonych.
Na najnowszej EP dali się ponieść jeszcze bardziej swojej wyobraźni. Dźwiękom towarzyszyły sceny jakby z filmów i tym zainspirowani stworzyli jej długi tytuł - tak jak dla niektórych potrafi być długa droga, bo muzyka Octopussy to także muzyka drogi.

https://www.facebook.com/octopl/
https://octopussyband.bandcamp.com/

FAVORIT89 łączy w swojej muzyce brzmienia lat osiemdziesiątych i klubowy klimat początków XXI wieku, a wszystko okraszone szczyptą metalowego brudu. FAVORIT89 rozpoczął swoją drogę w klimatach Retro Wave w 2016 i kilka miesięcy później, miał na swoim koncie koncert przed Perturbatorem — artystą uważanym przez wielu za przedstawiciela mroczniejszej strony tego gatunku.

https://www.facebook.com/favorit89/
https://www.instagram.com/favorit89synthwave/
https://open.spotify.com/artist/3GmVg5H4r1AXJgV23NVGkn

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.