27 marca nowy album Pearl Jam !
Pearl Jam, legenda muzyki grunge informuje, że 27 marca ukaże się nowy album pt. „Gigaton”. Będzie to pierwsze studyjne wydawnictwo zespołu od czasu „Lightning Bolt” z 2013 roku. Wielu fanów z niecierpliwością czeka na nowe utwory, tym bardziej iż 13 lipca zespół zagra w Tauron Arena Kraków.
Przypomnijmy, że Pearl Jam to zespół grunge'owy założony w 1990 roku w Seattle. Wraz z zespołami Nirvana, Alice in Chains, oraz Soundgarden zaliczany do tzw. "Wielkiej Czwórki z Seattle". Formacja ujawniła okładkę płyty (fot) a w marcu ruszy trasa po Stanach Zjednoczonych promująca płytę.
Przypomnijmy, że Pearl Jam to zespół grunge'owy założony w 1990 roku w Seattle. Wraz z zespołami Nirvana, Alice in Chains, oraz Soundgarden zaliczany do tzw. "Wielkiej Czwórki z Seattle". Formacja ujawniła okładkę płyty (fot) a w marcu ruszy trasa po Stanach Zjednoczonych promująca płytę.
Artykuły powiązane
- The Bullseyes. Drugi singiel ‘This Is Wild’ zapowiada kolejny album rockowego duetu
- Zespół The Pretty Reckless wkrótce wyda nowy album Dear God!
- Hells Bells Festival w Szczecinie, nowy, rockowy festiwal na rozpoczęcie wakacji.
- Ziemowit Kosmowski zaprezentował projekt K-2
- U.K.Ć. Premiera singla 'Mętne Słońce'