DESTROYER PREZENTUJE KOLEJNY ZWIASTUN NOWEGO KRĄŻKA
Destroyer podzielił się nowym klipem, który powstał do utworu "Cue Synthesizer". Kompozycja zwiastuje najnowsze wydawnictwo muzyka. Trzynasty album artysty, zatytułowany „Have We Met”, będzie mieć swoją premierę 31 stycznia. Płyta ukaże się nakładem wytwórni Dead Oceans.
Według słów Bejara, najnowszy materiał to w równych częściach „ekstaza i terror”. Artysta nie miał jasnej wizji albumu, a nowe utwory zostały zarejestrowane przy kuchennym stole w jego domu. Końcowy efekt plasuje się gdzieś pomiędzy dwoma światami, które się wzajemnie przenikają. Do współpracy nad płytą muzyk zaprosił Johna Collinsa, który był odpowiedzialny za syntezatory i sekcję rytmiczną.
żródło: PIAS
Według słów Bejara, najnowszy materiał to w równych częściach „ekstaza i terror”. Artysta nie miał jasnej wizji albumu, a nowe utwory zostały zarejestrowane przy kuchennym stole w jego domu. Końcowy efekt plasuje się gdzieś pomiędzy dwoma światami, które się wzajemnie przenikają. Do współpracy nad płytą muzyk zaprosił Johna Collinsa, który był odpowiedzialny za syntezatory i sekcję rytmiczną.
żródło: PIAS
Artykuły powiązane
- The Bullseyes. Drugi singiel ‘This Is Wild’ zapowiada kolejny album rockowego duetu
- Zespół The Pretty Reckless wkrótce wyda nowy album Dear God!
- Hells Bells Festival w Szczecinie, nowy, rockowy festiwal na rozpoczęcie wakacji.
- Ziemowit Kosmowski zaprezentował projekt K-2
- U.K.Ć. Premiera singla 'Mętne Słońce'