Menu

TOOL prezentuje specjalną wersję swojego albumu „Fear Inoculum”

TOOL prezentuje specjalną wersję swojego albumu „Fear Inoculum”
fot. press
TOOL prezentuje specjalną edycję albumu „Fear Inoculum”, która pojawi się na rynku 13 grudnia 2019 roku. Pierwsze, limitowane wydanie albumu TOOL’a - „Fear Inoculum” zostało bardzo dobrze przyjęte zarówno przez fanów i krytyków. Nikt wcześniej nie zrobił czegoś takiego. Po otwarciu pudełka z krążkiem wbudowany ekran i głośniki zaczynały prezentacje specjalnej wizualizacji.

Zespół poszedł za ciosem przedstawiając kolejną wersję swojej piątej płyty. Ta edycja będzie zawierała pięć wyjątkowych kart 3D z niepublikowanymi wcześniej grafikami, które zostały wykonane drukiem soczewkowym, rozszerzoną 56 stronnicową książeczkę z nową oprawą wizualną, kod do pobrania niesamowitej wizualizacji „Recusant Ad Infinitum” oraz płytę CD.

TOOL został założony w 1990 roku w Los Angeles w Kalifornii. Objawił światu swój pierwszy album studyjny - „Undertow” już w 1993 roku. Od tego momentu zespół rósł jako ikona alternatywnego metalu wydając płytę „Ænima” w 1996 roku. Artyści starali się połączyć swoją eksperymentalną muzykę ze sztukami wizualnymi i przesłaniem wynikającym z ich wewnętrznego rozwoju, co pozwoliło im wydać krążki „Lateralus” w 2001 roku i „10,000 Days w 2006 roku. Ich dotychczasowe działania pozwoliły im osiągnąć status legendarnego zespołu, kochanego zarówno przez fanów jak i krytyków. TOOL zdobył 3 nagrody Grammy, grał trasy koncertowe i zdobywał pierwsze miejsca na listach sprzedaży na całym globie.

Lista utworów na płycie TOOL - „Fear Inoculum”:

1. Fear Inoculum

2. Pneuma

3. Invincible

4. Descending

5. Culling Voices

6. Chocolate Chip Trip

7. 7empest

źródło: Sony Music Poland

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.