Menu

BLUESOWA NOWOŚĆ OD S.P. RECORDS - MAN'IEK!

BLUESOWA NOWOŚĆ OD S.P. RECORDS - MAN'IEK!
W S.P. Records nie zamykamy się na żadne gatunki muzyczne - po raz pierwszy w naszej stajni ukazał się bluesowy utwór! "Wołanie" w wykonaniu duetu MAN'iek to zapowiedź pierwszego bluesowego projektu, który ukaże się naszym nakładem .
Oryginalne, głębokie brzmienie, podszyte bluesową melancholią, okraszone charakterystycznym głosem wokalisty - to właśnie MAN'iek. Niezwykłe brzmienie tego projektu to efekt połączenia klasycznych bluesowych założeń we współczesnych, ciekawych aranżacjach.

MAN' iek (duet Marian Macioł / Tomek Szczęsny) to autorski projekt, spojrzenie na świat w bluesowym wymiarze i współczesnej estetyce. Marian Macioł akustyk, muzyk, gitarzysta, przyjaciel i dobry duch środowiska bluesowego w autorskim i bardzo osobistym wymiarze. Marian Macioł gitarzysta, wokalista, ale przede wszystkim akustyk, legenda koncertowych brzmień lat 90, min zespołów Dżem czy w późniejszym czasie Cree.
Marian Macioł to także prawdziwa kopalnia różnych branżowych historii, swego czasu nagłaśniał Tinę Turner i ZZTop, a Lecha Janerkę w wojsku namówił do gry na basie. Część z tych historii od lat już krąży po Polsce, inne zostaną dopiero odkryte przez szerszego odbiorcę w związku z planowaną książką i wydawnictwem.

źródło: SP Records

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.