Menu

Muzyczne piętro w Lord Jack Rzeszów !

Muzyczne piętro w Lord Jack Rzeszów !
fot. press
Trzynastego października wystąpi w akustycznej odsłonie jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów rockowych podkarpacia – BROWN. Zespół należy do grona wykonawców, którzy najlepiej wypadają na żywo, zawsze dając bardzo energetyczny show, w których słychać odniesienia do największych klasyków muzyki rockowej.

W czwartek siedemnastego października na Muzyczbym Piętrze posłuchać będzie można zespołu Yellow Horse. To zespół nawiązujący klimatem i duchem do przepięknej dekady lat siedemdziesiątych i nie tylko... Muzyka zespołu to nieoczekiwane zderzenie przebojowości Creedence Clearwater Revival z liryzmem Uriah Heep i swojskością Neila Younga. Ich debiutancki album Lost Trail łączy w sobie chwytliwe refreny i ciepłe brzmienia instrumentów akustycznych a nad wszystkim unosi się duch hippisowskiego rocka. Klimat muzyki tworzonej przez Żółtego Konia przywołuje prerie Arizony, ale też... nasze Bieszczady.

Trzy dni później do Lord Jack zawita Alosza Awdiejew z zespołem. Człowiek-instytucja, człowiek-orkiestra, Artysta, ale i człowiek kultury i nauki. Alosza Awdiejew jest wyjątkowym artystą estradowym i jednocześnie wybitnym naukowcem, profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do tego para się aktorstwem filmowym, pisze popularne felietony, tłumaczy poezję, a przede wszystkim tworzy genialną muzykę.

W ostatnią niedzielę października posłuchać będziemy mogli zespołu BAiKA.
BAiKA to duet, który tworzą Piotr Banach (pierwszy lider zespołu Hey, producent i współkompozytor debiutanckiej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej „Puk, puk”, założyciel zespołu Indios Bravos, autor solowej płyty „Wu-Wei” z udziałem Abradab, Alicji Janosz, Gutka i Tomka Lipińskiego) oraz grająca na instrumentach klawiszowych i perkusyjnych wokalistka Kasia „Kafi” Sondej. Nazwa zespołu to skrót od nazwiska gitarzysty i pseudonimu wokalistki. W zeszłym roku do duetu dołączył Marcin Żabiełowicz, gitarzysta grupy Hey. Na początku 2018 r. ukazała się ich debiutancka płyta, zatytułowana „Byty Zależne”. Album to zbiór czternastu autorskich kompozycji, w których pobrzmiewają echa różnych stylistyk - od rocka, przez reggae, aż po elektronikę. Aktualnie zespół koncertuje i pracuje nad nowym materiałem.

Bilety na wszystkie koncerty dostępne są w Lord Jack Rzeszów i na stronie GoOut.

Muzyczne Piętro Lord Jack Rzeszów
13.10.2019, 19.00 – BROWN akustycznie
Bilety: 30/45 zł

17.10.2019, 20.00 – Yellow Horse
Bilety: 10 zł

20.10.2019, 19.00 – Alosza Awdiejew
Bilety: 90/120 zł

27.10.2019, 20.00 - BAiKA
Bilety: 30/40 zł


Szczegóły wszystkich wydarzeń można znaleźć tutaj:
https://www.facebook.com/events/1900723656739579/

źródło: Agencja Koncertowo Wydawniczo Reklamowa EC

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.