Tension Zero z Grand Prix Festiwalu Scyzoryki !
Rzeszowska formacja rockowa Tension Zero wygrała 11 edycję Festiwalu Scyzoryki, który odbył się w Kielcach. Grand Prix czyli 5000 zł w koncercie finałowym przyznało jury festiwalowe.W tegorocznej edycji festiwalu brali udział wykonawcy z całej Polski. Wszyscy nominowani wykonywali autorski program.
Tension Zero ma na razie na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album "Human Exe" ale muzycy zapowiadają już wydanie nowej płyty. Grupa gra mocnego rocka ukierunkowanego na metal progresywny. Charyzmatyczną postacią w zespole jest jego wokalistka Dominika Kobiałka. Redakcja rockblog33.pl gratuluje sukcesu tej rzeszowskiej formacji.
Tension Zero ma na razie na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty debiutancki album "Human Exe" ale muzycy zapowiadają już wydanie nowej płyty. Grupa gra mocnego rocka ukierunkowanego na metal progresywny. Charyzmatyczną postacią w zespole jest jego wokalistka Dominika Kobiałka. Redakcja rockblog33.pl gratuluje sukcesu tej rzeszowskiej formacji.
Artykuły powiązane
- The Bullseyes. Drugi singiel ‘This Is Wild’ zapowiada kolejny album rockowego duetu
- Zespół The Pretty Reckless wkrótce wyda nowy album Dear God!
- Hells Bells Festival w Szczecinie, nowy, rockowy festiwal na rozpoczęcie wakacji.
- Ziemowit Kosmowski zaprezentował projekt K-2
- U.K.Ć. Premiera singla 'Mętne Słońce'