Menu

TWO DOOR CINEMA CLUB PREZENTUJE TELEDYSK DO "ONCE"

TWO DOOR CINEMA CLUB PREZENTUJE TELEDYSK DO "ONCE"
Grupa Two Door Cinema Club podzieliła się nowym teledyskiem, który powstał do utworu "Once".

"Praca nad tym klipem była czystą przyjemnością. Utwór traktuje o narcyzmie w erze Instagrama. Wpadliśmy na pomysł wykorzystania postaci brzuchomówców, którzy w dość dziwny sposób odzwierciedlają sposób w jaki działamy w mediach społecznościowych tworząc persony, które mówią za nas i żyją tak jak byśmy sami chcieli" - mówią reżyserzy Mathy & Fran.

„Once” promuje najnowsze wydawnictwo zespołu „False Alarm”. Płyta trafiła na półki sklepowe pod koniec czerwca nakładem Prolifica Inc/PIAS. Nowy materiał został zarejestrowany w trakcie sesji w Londynie i Los Angeles. Za jego produkcję odpowiedzialny jest Jacknife Lee (U2, R.E.M., The Killers). „False Alarm” skanuje i ośmiesza społeczne i środowiskowe bolączki współczesnego świata. Zawiera w sobie elementy popu, funku, disco, rocka i soulu.


Grupa powróciła na scenę latem w zeszłym roku grając koncert w ramach londyńskiego Community Festival, gromadząc ponad 35 000 widownię.Two Door Cinema Club ma na swoim koncie ponad 2 mln sprzedanych płyt, ponad 2 milardy odtworzeń na platformach streamingowych oraz 300 mln odsłon na Vevo i Youtube.

Zespół tworzą: Alex Trimble, Sam Halliday oraz Kevin Baird.

Tracklista "False Alarm":

1. Once
2. Talk
3. Satisfaction Guaranteed
4. So Many People
5. Think
6. Nice
7. Break
8. Dirty Air
9. Satellite
10. Already Gone

źródło: PIAS

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.