Menu

NOCTI w hołdzie legendy muzyki – nietypowy gość w nowym singlu zespołu

NOCTI w hołdzie legendy muzyki – nietypowy gość w nowym singlu zespołu
fot. press
„Poczekam” to drugi już singiel zespołu NOCTI. Tym razem zespół proponuje zupełnie inną energię niż przy debiutanckim „Na szklanych Orbitach” – jest oczywiście cały czas gitarowo, w myśl rockowej energii, a jednak inaczej. Największym zaskoczeniem jest jednak udział w piosence… Zbigniewa Wodeckiego

„Poczekam” to efekt współpracy zespołu NOCTI z uznanym muzykiem Bartkiem Mielczarkiem (obecnie współpracuje m.in. z Moniką Brodką i Dawidem Kwiatkowskim, wcześniej grał też m.in. w Sorry Boys), który odpowiada za realizację i produkcję singla. Ingerencja Mielczarka sprawia, że „Poczekam”, mimo ciągłej tajemniczości (wizytówki zespołu), jest mocno przebojowy. Tematem przewodnim utworu są marzenia i w związku z tym można usłyszeć w nim głos wyjątkowej dla zespołu, a przede wszystkim dla klawiszowca, osoby. Otóż j jest on wielkim fanem Zbigniewa Wodeckiego i to właśnie marzenie Mistrza zdobi utwór. Do piosenki zostało stworzone lyric video. Nie spodziewajcie się klasycznego obrazka z tekstem, klip wciąga i, przede wszystkim, mocno współgra z muzyką.

https://youtu.be/D2ArkyCNpwk

Singiel jest zapowiedzią długogrającej płyty NOCTI, już jesienią pojawią się jej kolejne zwiastuny. Zespół również koncertuje, dlatego warto śledzić ich na stronie (www.nocti.pl) i na FB zespołu (https://www.facebook.com/zespolnocti/). „Poczekam” można usłyszeć i obejrzeć na YT, a niebawem także na wszystkich serwisach streamingowych.

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.