Menu

Założyciel Kasabian w solowym projekcie z Little Simz

Założyciel Kasabian w solowym projekcie z Little Simz
Założyciel uwielbianego przez fanów muzyki indie Kasabian, Serge Pizzorno, zostawił na chwile swoje codzienne zajecia by stworzyć niespodziewaną kooperację z Little Simz. Uważajcie, ta piosenka potrafi uzależnić swoją energią. „Favourites” wprowadza swieży oddech do twórczości obu artystów i jest pierwszą zapowiedzią większej całości, ktora narodziła się w głowie brytyjczyka. Skorzystał z rocznej przerwy w działalności swojego zespołu i jako S.L.P. (Serge Lorenzo Pizzorno) zaczął pracować nad własną twórczością.

„Fabourites” jest o identyfikacji w erze cyfrowej. Zaciekawiło mnie to, że randkowanie online stało się wycinkiem kryzysu osobowości. Przez prędkość i strukturę piosenki chciałem złapać uczucie tego jak podczas pierwszej randki prawdziwy ty chce się wydostać i uciec. To dialog pomiędzy dwójką ludzi, którzy próbują się pogodzić ze sobą i przenieść interakcję z cyfrowej na fizyczną – mowi Serge.

Pizzorno zwraca też uwagę na Little Simz, która podbiła jego serce.

To jest coś, co zawsze chciałem zrobić. Robić muzykę z grime’owymi albo hip-hopowymi artystami. Czuję, że w takiej muzyce dzisiaj można dużo namieszać pod względem produkcyjnem. To powrót do czegoś co zawsze robiłem – dziwnych piosenek, które w połowie zmieniają swoje oblicze. Mały dziwny hałas – dodaje artysta.

Więcej informacji na temat The S.L.P.:

http://www.THE-SLP.com

https://www.instagram.com/the_s.l.p

https://twitter.com/THE_SLPofficial

źródło: Sony Music Polska

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.