Menu

Nowy klip od Rival Sons do utworu Too Bad!

Nowy klip od Rival Sons do utworu Too Bad!
fot. Jimmy Fontaine
Znakomity kalifornijski zespół Rival Sons zaprezentował kolejny teledysk, który promuje wydany w styczniu 2019 roku album "Feral Roots". Klip w reżyserii Jordan Bellamy powstał do utworu "Too Bad", a piosnekę napisali wokalista i gitarzysta Jay Buchanan i gitarzysta Scott Holiday.

Przypomnijmy, że album "Feral Roots" wyprodukował w Nashville stały wpółpracownik Rival Sons, Dave Cobb. Płyta znalazła się w Top 10 notowań w Niemczech, Norwegii, Szwecji, czy Szwajcarii. Materiał promował utwór "Do Your Worst", który stał się hitem numer 1 w amerykańskim Rock Radio. Kolejną promującą kompozycją była utrzymana w klimacie lat 60 i 70. "Back In The Woods".


Rival Sons powstali w 2008 roku w Kalifornii. Pierwszy album "Before The Fire" wydali rok później. Rok 2011 to premiera ich najpopularniejszego wydawnictwa "Pressure & Time". Dyskografię do tej pory zamykała płyta "Hollow Bones" z 2016 roku.

Rival Sons najwięcej zyskują na żywo. Mieli okazję dzielić scenę między innymi z takimi artystami jak Alice Cooper, Kid Rock, Judas Priest, Deep Purple, Black Sabbath i Aerosmith. Grupę tworzą: Jay Buchanan (wokal), Scott Holiday (gitara), Dave Beste (gitara basowa) i Mike Miley (perkusja).

Warner Music Poland

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.